Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko. Droga spokoju przez czas zamętu

Okładka książki Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko. Droga spokoju przez czas zamętu Neale Donald Walsch
Neale Donald Walsch Wydawnictwo: Laurum poradniki
poradniki
When Everything Changes, Change Everything: In a Time of Turmoil, a Pathway to Peace
Laurum
2010-06-21
2010-06-21
Dariusz Bakalarz

Książka ważna, dużo wnosząca, ale to już wszystko było. Autor pisze w oparciu o własne doświadczenia, co wzmacnia przekaz. Jednak jeśli ktoś siedzi w tematach duchowości i mistyki, szczególnie Wschodu- to wszystkie założenia są czytelnikowi znane. Autor używa swojego nazewnictwa, by nadać swojej teorii indywidualność- co czyni język książki zawiłym momentami. Sporo powtórzeń.

Ksiazka niewatpliwie skierowana do KAZDEGO. Nie ma na tym globie czlowieka, ktory by sie nigdy nie zetknal z chocby najmniejsza zmiana w swoim zyciu.

Zmiany to stale wystepujace w naszym zyciu zjawisko. Niestety czesto wraz z przezywanymi zmianami towarzyszy nam strach. Autor, ktory mial juz do czynienia z dosc bolesnymi zmianami, opisal swoje sposoby postrzegania i przyjmowania wszelkich zmian. Twierdzi nawet, ze kazda z nich jest nam absolutnie potrzebna i wbrew wszelkim pozorom w dalszej perspektywie jest dla polozenia w jakim aktualnie sie znajdujemy dobra wrecz niezbedna i ma nam sluzyc na przyszlosc, co z kolei dalej przeklada sie na rozwoj, dojrzalosc, umiejetnosc postrzegania, pokore i wreszcie - nauczenia sie zyc w coraz szybciej zmieniajacym sie swiecie.

"Bo widzisz,
czasami ogarnia nas pustka.
Jestesmy pusci,
bo
Zycie chce, abysmy znali
o
wiele
wiecej
Swiatla."

Ksiazka absolutnie dla Kazdego!

Każda zmiana jest na lepsze. Dziękuję, Neale. :)

Każda zmiana jest na lepsze. Dziękuję, Neale. :)

• Psychologia
  • Rozwój
  • Psychologia/socjologia
  • AudioBook

Neale Donald Walsch Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko. Droga spokoju przez czas zamętu Zobacz więcej