Bądź mistrzem ukrytego ja

Wydawnictwo: Kos
poradniki

Książka Bądź mistrzem ukrytego ja, zawiera wiedzę, dzięki której możesz efektywnie zmienić swoje życie... jeśli jej użyjesz. A kiedy już tego spróbujesz i poeksperymentujesz z tym, będzie jeszcze więcej do nauczenia się. Posiadanie tej książki, przeczytanie jej i postawienie na półkę nie przyda się na zbyt wiele. To nie otworzy drzwi do większych przygód, które masz przed sobą i wszędzie w około.

źródło opisu: http://www.dobreksiazki.pl/b2308-badz-mistrzem-ukrytego-ja.htm

Rafał Rodak | 2016-04-26
Przeczytana: 07 kwietnia 2016

To moje pierwsza książka o hunie, nie jestem więc ekspertem. Książka napisana prostym, przystępnym językiem. Zawiera bogaty (jak na niewielką zawartość) opis koncepcji człowieka i rozwoju. Po przedstawieniu filozofii i zasad huny, autor prezentuje najważniejsze struktury ludzkiego systemu psychoenergetycznego. Porównuje je z koncepcjami Freuda, Junga, Reicha, Berne'a i Pearlsa.

Dalsze rozdziały porządkują wiedzę na temat podświadomości, świadomości i nadświadomości ("Wyższego Ja"). Autor proponuje też różnorodne ćwiczenia, jak można nauczyć się lepiej z nich korzystać. Ćwiczenia te to m.in. praca z wahadełkiem, techniki oddechowe, wizualizacje i medytacje. Książka kończy rozdział na temat integracji duchowej, gdzie opisana jest specyficzna, hawajska "modlitwa" będąca kluczem do duchowej przemiany.

Moim zdaniem pozycja może być wartościowa dla osób poszukujących nowych technik rozwoju i inspiracją do dalszej lektury

ruda | 2016-05-10
Ania | 2016-04-06