Van Gogh. Życie i twórczość

Tłumaczenie: Anna Westfeld
Książka jest przypisana do serii/cyklu ""Sztuka. Mały przewodnik"". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Konemann
Vincent van Gogh. Leben und Werk
sztuka
mineymoe

Mały przewodnik" opisujący w skondensowanej formie informacje na temat życia i twórczości Van Gogh`a.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Wojciech Gołębiewski | 2015-12-19
Przeczytana: 19 grudnia 2015

W pokoju, w którym piszę, cztery reprodukcje zdobią ściany, więc zrozumiałe, że każdą książką o Van Goghu jestem zainteresowany, lecz chcę poruszyć szerszy aspekt, a mianowicie serii cienkich książeczek poświęconych poszczególnym wielkim malarzom. Chodzi o serię/cykl "Sztuka. Mały przewodnik".

Jest to genialny pomysł. Na kilkudziesięciu stronach zamieszczono bardzo ciekawie opisane życie i twórczość artysty oraz reprodukcje najsławniejszych jego obrazów. Proszę Państwa, jest to najprostsza droga do zdobycia wiadomości niezbędnych człowiekowi na pewnym poziomie intelektualnym. Kompendium wiedzy o danym mistrzu w ciągu dwóch godzin! Bomba!

Ten konkretny przewodnik został opracowany profesjonalnie w wydawnictwie Tandem Verlag GmbH

Ishtir | 2016-07-24
Przeczytana: 2012 rok