Dzikuska

Wydawnictwo: Da Capo
Fairy tale
romans
Wanda

Duncan MacElgin, człowiek o fatalnej reputacji i dość skandalicznej przeszłości, zmuszony do powrotu do swojego walącego się szkockiego zamku, wpada w pułapkę. Co gorsza, kobieta, która ją zastawiła, jest impertynencka, krnąbrna, a na dodatek... śliczna. Marsali - bo tak ma na imię ta niesforna dziewczyna - przekonana, że Duncan jest jej wrogiem, robi co może, by mu zaszkodzić. A możliwości...

Marsali - bo tak ma na imię ta niesforna dziewczyna - przekonana, że Duncan jest jej wrogiem, robi co może, by mu zaszkodzić. A możliwości ma nie byle jakie, łącznie z knowaniami starego, wścibskiego czarownika i praktykującej u niej młodej czarownicy.

Scarlett | 2011-08-17
Przeczytana: 17 sierpnia 2011

"Dzikuska" jak większość romansów historycznych jest książką, której zakończenia można się domyślić po przeczytaniu pierwszej strony, ale jednocześnie taką, którą czyta się z zapartym tchem. Dodatkowy ogromny plus za śmieszne dialogi i zabawne sceny- naprawdę momentami można się nieźle ubawić pomysłami Marsali i zachowaniami Duncana i reszty klanu. Świetni bohaterowie oraz cała sceneria.
Scena, w której Duncan gra Pana Boga w pantomimie po prostu genialna:D Bardzo lekka lektura akurat na spokojne popołudnie;)

aleksawesola | 2014-03-16
Przeczytana: 16 marca 2014

Przebrnelam... Bez ladu i skladu. Mialam wrazenie, ze autorka miala wiele pomyslow na kilka ksiazek, lecz zdecydowala sie zawrzec to wszystko w jednej. To czarna komedia, pelna chaosu, lecz brakujaca chociaz jednego bohatera, ktorego w najmniejszym stopniu mozna polubic.

Kasjopeja | 2011-09-10
Na półkach: Da Capo, Przeczytane, Romanse, 2011