Whisky

Wydawnictwo: Da Capo
Love's brazen fire
miłość, uczucia
Edyta

Whitney Daniels to typowa kobieta dzikiego pogranicza - woli skóry od koronek, mokasyny od wytwornych pantofelków. Nie tak wyglądają damy w oczach majora Garnera Townsenda, pochodzącego z dystyngowanej bostońskiej rodziny. Również wyobrażenia Whitney o prawdziwym mężczyźnie nie mają nic wspólnego z osobą majora, który prawo i obowiązek stawia ponad wszystko. Jeśli dwoje tak różniących się między sobą ludzi staje po przeciwnych stronach barykady, można się spodziewać, że posypią się iskry. Jeśli w ferworze walki zrodzi się między nimi namiętność, należy oczekiwać katastrofy. Whitney Daniels nie wyobraża sobie życia swoich bliskich i sąsiadów bez tego, czym trudnią się od lat - bez pędzenia najlepszej whisky na świecie. Major ma do spełnienia misję - musi ukrócić ten proceder. Oboje są jednakowo oddani sprawie, oboje są uparci, oboje będą musieli wybierać.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca

Amoretta | 2014-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2014

Dobrze się czyta, a po odłożeniu myśli się o tym co będzie dalej i ponownie sięga się po książkę. Poza tym, gdy zobaczę blacka danielsa na półce monopolowego to już wiem jakie były początki jego produkcji.(Choć wiem że to fikcja) Wątek romansowy przewija się cały czas, a osoba Withney czy też Wisky jest nietuzinkowa. Uważam tą pozycję zdecydowanie lepszą od GOŁĘBICY, i jedną z najlepszych tej autorki.

Grażyna | 2014-03-05
Przeczytana: 05 marca 2014

Bardzo dobry romans historyczny,którego akcja rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych za czasów prezydentury Jerzego Waszyngtona i związana jest z zupełnie nie znanym epizodem ścigania niepłacących podatków producentów whisky.Wszystkie postacie stworzone przez autorkę są nietuzinkowe,a uczucia pomiędzy parą głównych bohaterów są naprawdę gorące i pełne sprzecznych emocji.

Kasjopeja | 2013-01-13
Przeczytana: 13 stycznia 2013