Świetlana Rodzina. Plejadiańskie Opowieści I Lekcje Życia

Tłumaczenie: Małgorzata Michalska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zwiastuni Świtu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Illuminatio
Family Of Light. Pleiadian Tales And Lessons In Living
istoty pozaziemskie,
popularnonaukowa
hunter

"Nieść światło to niezwykłe zadanie". Niezwykłe i niejednokrotnie trudne. Ci, którzy niosą światło często są uważani za buntowników, nieprzystosowanych, a nawet niebezpiecznych - dla tych, którzy drżą przed utrata władzy i możliwością manipulowania ludźmi. Pamiętaj, proszę, że drzemie w Tobie moc ludzkiego ducha, czekająca na Twoją świadomą i odważną decyzję, by nieść Światło w sobie i...

Pamiętaj, proszę, że drzemie w Tobie moc ludzkiego ducha, czekająca na Twoją świadomą i odważną decyzję, by nieść Światło w sobie i dzielić się nim z innymi. Ważne jest, by głosić swoją prawdę, nie zaś, by przekonywać do niej kogokolwiek. Każdy musi podjąć własne decyzje.

To III tom fascynującej serii przekazów chanellingowych od Plejadian spisanych przez Barbarę Marciniak. Dzielą się oni swoją wiedzą i mądrością z ludzkością, aby pomóc nam przygotować się na moment Wielkiej Przemiany, 21 grudnia 2012 roku. Pozostałe książki z tej serii to: Zwiastuni Świtu, Ziemia Zwiastunów Świtu oraz Ścieżka Mocy – Mądrość Plejadian dla świata pogrążonego w chaosie.

źródło opisu: illuminatio.pl

Piotr El | 2014-09-13