Ziemia Zwiastunów Świtu

Tłumaczenie: Małgorzata Michalska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zwiastuni Świtu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Illuminatio
Earth : Plejadian keys to the living library
978-83-927477-1-0
istoty pozaziemskie,
popularnonaukowa
hunter

"Ziemia Zwiastunów Świtu" wraz z książką ją poprzedzającą, pt. "Zwiastuni Świtu", to jedne z najważniejszych edycji duchowych ostatnich lat. Powstały na podstawie przekazów channelingowych odbieranych przez Amerykankę - Barbarę Marciniak, od grupy bytów ze Świetlanej Rodziny, które przybyły na Ziemię, by pomóc ludzkości w osiągnięciu nowego szczebla ewolucji. Kluczem do tej zapowiadanej i dramatycznej zmiany jest Miłość. Jej energia stwarza i podtrzymuje wszechświat.

źródło opisu: Dom Wydawniczy Limbus,

Myokolove | 2016-03-17