Kosmiczne podróże: moje doświadczenia poza ciałem z Robertem A. Monroe

Tłumaczenie: Krzysztof Jaros
Wydawnictwo: Illuminatio
Cosmic Journeys, My Out-of-Body Explorations with Robert A. Monroe
978-83-922229-2-7
ezoteryka, oobe, obe, podróże astralne
Wojtek

Udaj się w fascynującą podróż wraz z Rosalind McKnight i Robertem Monroe poza granice ciała, czasu i przestrzeni. Pod opieką i przewodnicwem Niewidzialnych Pomocników odkryj wielowymiariowy aspekt ludzkiej duszy i odwiedź, wraz z autorką, statki UFO orbitujące wokół Ziemi, wyląduj na księżycu czy też odbądź podróż w czasie do roku 3000! Zawarta w tej książce wiedza pomoże ludziom stać się...

Zawarta w tej książce wiedza pomoże ludziom stać się świadomym natury swych wewnętrznych energii do takiego stopnia, że otworzą się na nieograniczone poziomy swego własnego wszechświata. Jest to obowiązkowa lektura dla wszystkich tych, którzy pragną rozwoju, szukają nowych inspiracji i bram do wyższych jaźni.

źródło opisu: Nota wydawcy

CrAxMaN | 2016-10-23
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Rosalind A. McKnight to jedna z 'uczennic' nieżyjącego już w świecie 3D (Ziemia w naszym wymiarze) Boba Monroe. Jest niezbędna do przeczytania przez każdego adepta w rozwoju duchowym. Rosalind opisuje swoje przygody poza ciałem, które przeżywała we Wirginii (USA) W "TMI" (The Monroe Instytute)z udziałem samego Boba Monroe, autora trylogii: "Podróże poza ciałem" , "Dalekie podróże", "Najdalsza podróż", którą również zalecam przeczytać.

Ramerinda | 2015-09-28
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane