Pradawna tajemnica kwiatu życia. Tom II

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pradawna tajemnica kwiatu życia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Centrum
The ancient secret of the flower of life. Volume II
ezoteryka, magia, okultyzm
Ala

Tom drugi jeszcze głębiej bada znaczenie świętego wzorca Kwiatu Życia, stanowiącego geometryczną podstawę wszystkich istniejących form fizycznych. Ukazane są w nim proporcje ludzkiego ciała, niuanse ludzkiej świadomości, wymiary oraz odległości pomiędzy gwiazdami, planetami oraz księżycami, a nawet twory rodzaju ludzkiego w sposób pozwalający odkryć ich źródło w tym pięknym, boskim wizerunku. Drunvalo Melchizedek rysuje skomplikowaną, szczegółową mapę, na której możemy zobaczyć, że pozornie prosty wzór Kwiatu Życia zawiera w sobie początek całej egzystencji trzeciego wymiaru. Począwszy od przykładu piramid i tajemnic starożytnego Egiptu, po współczesną nam nową rasę dzieci Indygo, Drunvalo prezentuje święte formy geometryczne Rzeczywistości oraz subtelne energie, które kształtują nasz świat.

Po raz pierwszy udziela nam również drukiem instrukcji medytacji Mer-Ka-Ba. Krok po kroku poznajemy tę technikę, służącą odtworzeniu pola energetycznego ewoluującej istoty ludzkiej. Stanowi ona zarazem klucz do wniebowstąpienia oraz przejścia do nowego wymiaru. Jeśli będziemy ją wykonywali z miłością, ów starożytny proces oddychania pranicznego otworzy przed nami świat niewiarygodnych możliwości w granicach tego wymiaru. Udostępni nam kontakt z opiekuńczymi mocami, a nawet pozwoli uzdrowić siebie, innych ludzi oraz całą planetę.

UJAWNIENIE INFORMACJI DOTYCZĄCYCH TRZECIEGO SYSTEMU INFORMACYJNEGO
Koła i kwadraty ludzkiej świadomości; Prawdziwe rozumienie Kwiatu Życia przez Leonarda Da Vinci; Eksploracja pomieszczeń Wielkiej Piramidy

SZEPT NASZEGO STAROŻYTNEGO DZIEDZICTWA
Egipskie inicjacje; Misteria zmartwychwstania; Koncepcje Międzywymiarowe; Starożytne szkoły misteriów; Egipska Tantra; Energia seksualna i orgazm

PRZEDSTAWIENIE MEDYTACJI MER-KA-BA
Czakry i system energetyczny człowieka; Pola energetyczne wokół ciała; Siedemnaście oddechów medytacji Mer-Ka-Ba; Święta geometria ludzkiego ciała świetlistego

DO CZEGO SŁUŻY MER-KA-BA
Siddhi i moce psychiczne, Programowanie swojego Mer-Ka-Ba; Uzdrawianie z poziomu pranicznego; Przypadek, myśl i urzeczywistnianie

SPOSOBY NAWIĄZYWANIA KONTAKTU Z RÓŻNYMI POZIOMAMI JAŹNI
Matka Ziemia i wewnętrzne dziecko; Życie ze swoim Wyższym Ja; W jaki sposób komunikować się z wszystkim co nas otacza; Lekcje siedmiu Aniołów

PRZEDSTAWIENIE DWÓCH KOSMICZNYCH EKSPERYMENTÓW
Eksperyment lucyferyczny i utworzenie dualizmu; Eksperyment Syrian z roku 1972 i odbudowanie sieci Świadomości Chrystusowej

CZEGO MOŻEMY SIĘ SPODZIEWAĆ PO NADCHODZĄCEJ ZMIANIE WYMIARÓW
W jaki sposób się przygotować; Jak przeżyć w czwartym wymiarze; Nowe dzieci

Drunvalo posiada nie tylko wyjątkowy umysł, ale i serce. Jego pełna ciepła osobowość oraz miłość do wszelkiego stworzenia są natychmiast odbierane i zrozumiałe dla wszystkich, którzy się z nim zetknęli. Już od pewnego czasu przekazuje on swoją szeroką wizję świata w formie warsztatów zatytułowanych "Kwiat Życia", jak i w formie medytacji Mer-Ka-Ba. Nauki te obejmują wszystkie dziedziny ludzkiego rozumienia, zgłębiają proces rozwoju rodzaju ludzkiego, począwszy od starożytnych cywilizacji, po czasy współczesne. Objaśniają stan naszej obecnej świadomości i mówią nam, czego potrzebujemy, aby prosto i łatwo przejść do XXI wieku.

Przyjmijcie tę poszerzoną wizję Drunvalo, sposób pojmowania, który oferuje on światu. Na kolejnych stronicach Pradawnego Sekretu Kwiatu Życia piętrzą się zbiegi okoliczności, rozkwitają cuda, a naszym oczom ukazują się zadziwiające historie tłumaczące odwieczne sekrety.

źródło opisu: Wydawnictwo CENTRUM, 2005

źródło okładki: http://www.wydawnictwocentrum.pl