O Alchemii. Formuły przemiany samego siebie

Wydawnictwo: Centrum
Saint Germain on Alchemy: Formulas for Self-Transformation
alchemia
hunter

Wolter mówił o nim - "człowiek, który nigdy nie umiera i wie wszystko". Ale nawet to stwierdzenie jest zbyt skromne. Hrabia de Saint Germain potrafił przemieniać zwykłe metale w złoto, usuwać skazy z diamentów, odkrył eliksir młodości.Był powiernikiem królów i przyjacielem biednych, używał swoich alchemicznych mocy do tego, aby niwelować biedę, tak wielce wszechobecną w osiemnastym wieku. Jednakże jego dobrze udokumentowane "cuda" tak naprawdę wynikały ze znajomości alchemii.
Jego sekrety można wykorzystać do przemiany pospolitych metali w złoto. Jednakże prawdziwym celem alchemii jest przemiana samego siebie. Swojego narodu. Swojej planety.

źródło opisu: okładka

książek: 2027