Kołowrót życia tom I

Wydawnictwo: Centrum
dusza, spirytyzm, bioenergetyka, czakry
Espanolka

Wanda Prątnicka na ponad tysiąc dwustu stronach swojej nowej książki zawartej w trzech tomach wyjaśnia Uniwersalne Prawa rządzące naszym (Wszech)światem. Prawa te mają takie samo zastosowanie w życiu codziennym, jak i wtedy, gdy kierujemy uwagę ku największym koncepcjom rozwoju duchowego. Autorka często porusza kwestie niezwykle skomplikowane i głębokie przedstawiając je w sposób wyjątkowo prosty, co czyni jej dzieło wielce przystępnym nie tylko dla najbardziej wytrawnego znawcy ezoteryki, lecz i dla czytelnika, który nigdy wcześniej nie zajmował się tymi zagadnieniami. Znawca odnajdzie tutaj poprawną interpretację nauk największych Nauczycieli ludzkości, a początkujący pełne prawdy, spokoju i światła wyjaśnienia dotyczące wszystkich zakresów codziennego ludzkiego życia. Książka omawia całokształt tego, co składa się na ludzkie doświadczenie. Porusza w takim samym stopniu kwestie dotyczące przestrzeni fizycznej, jak i światów wyższych - eterycznego, astralnego, mentalnego, przyczynowego i wyższych. Pozycja ta skierowana jest do osób zajmujących się rozwojem duchowym, jak do tych wszystkich, którzy pracują nad nieustannym poprawianiem swojej sytuacji - uczuciowej, emocjonalnej, materialnej, w związkach itd.

źródło opisu: http://www.dobreksiazki.pl/b16989-kolowrot-zycia-1.htm

źródło okładki: http://www.dobreksiazki.pl/b16989-kolowrot-zycia-1.htm

gosiak | 2019-09-05
Przeczytana: 04 września 2019

To jest tak inna książka, że ciężko jest nią ocenić. Wiedza w niej zawarta jest tak nowa, daje inne spojrzenie na otaczający nas świat.

Monika | 2019-04-25
Przeczytana: 2015 rok

Wspaniała książka dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym i duchowym, wręcz lektura obowiązkowa. Moja przygoda z odkrywaniem prawdy o sobie i otaczającej mnie rzeczywistości zaczęła się właśnie o tej serii. Strzał w 10. Mnóstwo konkretnej wiedzy. Polecam!!

www.twojekronikiakaszy.pl
FB: Centrum Rozwoju Przestrzeni Serca

ewabarakuda | 2014-10-04

Językowo książka średnia, wszak nie o język i styl tu chodzi, a raczej o treść.A zasób "wiedzy", sama nie wiem, pewne fragmenty jakby oczywiste, a inne zupełnie odjazdowe. Jednak uważam, że warto przeczytać.

Espanolka | 2014-02-04
Przeczytana: 04 kwietnia 2012

Zmienia podejście do doczesnego świata...

wiktorek | 2013-01-09

Dzięki książkom Pani Wandy całkowicie zmieniło się moje podejście do życia. Teraz wiem, że to ja kieruje własnym życiem i nie ma tu miejsca na żadne przypadki, że za wszystkie sukcesy, małe i duże jak i porażki ja jestem odpowiedzialna a nie los. To ja podświadomie martwiąc się czy obawiając przyciągam to czego chcę uniknąć. W tej chwili staram się myśleć jedynie pozytywnie i widzę że to się sprawdza. :)