Ouran High School Host Club t.7

Cykl: Ouran High School Host Club (tom 7)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Ouran High School Host Club
komiksy
Deimon

Haruhi coraz wyraźniej czuje, jak wysoki mur oddziela ją od pochodzących z zamożnych rodów członków klubu. Czy zmieni zdanie, gdy dowie się czegoś nowego na temat Kyouyi? Czy nowe fakty z życia Honey'ego i bliźniaków odmienią ich wizerunek w oczach klubowej koleżanki...? W tym tomie powrócą również dziewczęta z klubu "Le'zbawienie", jak również bohaterowie cyklu pobocznego "Love Egoist"!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.jpf.com.pl/

EmilyStrange | 2013-06-21
Przeczytana: 09 czerwca 2013

Wyprawę Hostów do supermarketu mogę czytać w kółko i nigdy mi się nie znudzi. Młodsze rodzeństwo Mori'ego i Honey'ego zdecydowanie zawładnęło tym tomikiem.

Ania Kostorz | 2014-04-16
Przeczytana: 2012 rok

Zaczęłam od anime, potem przeniosłam się na mangę. Osobiście jedna z ulubionych i chyba najlepszych mang, jakie czytałam.

Nalikka | 2013-06-23

Nie przesadzam z oceną. Cała seria to chyba najzabawniejsza z najzabawniejszych komedii, jakie miałam okazję czytać/oglądać. Bohaterowie przecudni, kreska przepiękna - daleka od oldschoolu, estetyczna, pozwalająca rysować postaci zróżnicowanym stylem. Fabuła prosta jak budowa cepa i co z tego? Akcję z kilku pierwszych tomów znam na pamięć, a choćbym nie wiem ile razy wracała zawsze i tak płaczę ze śmiechu. Niebanalny harem.

amina | 2016-11-18
Na półkach: Mangi, Przeczytane