Drug-On 1

Wydawnictwo: Studio JG
ドラゴン
komiksy
Agnieszka

Legenda głosi, że na tajemniczej wyspie Dragon’s Beak działa potężna magia, która może spełnić nawet najskrytsze marzenie każdego, komu uda się tam dostać. Długi kamienny most łączący ląd z wyspą jest pilnie strzeżony, co jeszcze bardziej podsyca wyobraźnię pragnących spróbować szczęścia mieszkańców portu. Trójka przyjaciół spotyka pod starym zamczyskiem Alice – młodziutką dziewczynę o zagadkowych mocach, która pomaga im dostać się na wyspę. Wielka przygoda zmienia się w koszmar, gdy przychodzi im doświadczyć na własnej skórze prawdziwej natury Dragon’s Beak, zwanej też Wyspą Potworów…

źródło opisu: Studio JG, 2011

źródło okładki: http://studiojg.pl/

aggie | 2011-08-28

Nie mogę doczekać się, kiedy dostane w łapki 2 tom. Moim zdaniem bardzo ładna kreska, momentami rozwalało mnie zachowanie Jacka. Może nie jest to manga z najwyższej półki, ale na pewno potrafiąca zainteresować i godna uwagi ;)

SuzAfro | 2014-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2014

Moje pierwsze spatkanie z mangą i powiem szczerze, miło mnie zaskoczyło ;)Po lekturze tej serii na pewno sięgnę po następne tego gatunku ;D

Reiko | 2013-10-16

Na pewno nie można odmówić Misaki Saitō talentu artystycznego. Bardzo pięknie rysuje. Każda postać jest dopracowana pod względem kreski. Jedynie główna para głównych bohaterów znajdująca się na okładce jest patologiczna. Naprawdę. Czytałam opinie, że Alice jest niedorozwinięta,ale myślałam, że przesadzają trochę. Jednak nie przesadzili, ale na szczęście aż tak bardzo nie przeszkadzają w czytaniu. Bardzo możliwe, że jest to zasługa postaci pobocznych, który jej bardzo dobrze wyszli. 1 tom to nic innego jak zarys fabuły i poznanie postaci. Jak ktoś ma nadmiar gotówki można kupić w innym przypadku odradzam.

Jijo | 2011-07-31
Przeczytana: czerwiec 2011

Fajna, ciekawie się czytało tą mangę, chociaż niezbyt mnie wciągnęła. Mam nadzieję że wraz z następnymi tomami będzie coraz lepiej, szczególnie dlatego, że wydaje się być fajną pozycją.
Pożyjemy, zobaczymy. ;33

Fiery | 2011-10-07

Ciekawy pomysł,chętnie przeczytam drugi tom.

Arisu | 2012-03-31

Powiem tak, jestem młodą czytelniczkę, dlatego za sobą nie mam tyle tytułów co inni. Jednakże, moim skromnym zdaniem manga jest niczego sobie. Śliczna kreska, ciekawy pomysł na historię. Dlatego właśnie daję DRUG-ON mocną siódemkę.

LenaS | 2011-10-23
Przeczytana: 22 października 2011

Historia ciekawa, nieco poplątana. Myślę, że kolejne tomy mogą coś więcej wyjaśnić i jeszcze bardziej zainteresować. Jeśli nadaży się okazja, sięgne po 2 tom ;]

Yenna | 2014-05-22

Fabularnie manga nie przedstawia się rewelacyjnie, ale za to braki ten nadrabia ciekawą i oryginalną kreską.

amina | 2016-11-18
Na półkach: Mangi, Posiadam, Przeczytane