Ouran High School Host Club t.18

Cykl: Ouran High School Host Club (tom 18)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Ouran Koukou Host Bu (桜蘭高校ホスト部)
shoujo, romans, komedia
komiksy
nightshade

Po spotkaniu Tamakiego z matką, Haruhi niespodziewanie wyznaje mu miłość. Teraz, gdy oboje wiedzą już, co do siebie czują, wielkimi krokami nadchodzi długo wyczekiwana PIERWSZA RANDKA!Tymczasem Haruhi musi podjąć trudną decyzję odnośnie swojej przyszłości. Czy ma z tym coś wspólnego tajemniczy bal maskowy, organizowany przez kolegów z klubu? Jak zakończy się szalona historia klubu hostów? Dowiecie się już z tego tomu!

źródło opisu: http://www.mangarden.pl/pl/p/Ouran-High-School-Host-Club-tom-18/968

źródło okładki: http://jpf.com.pl/index.php?content=cont_naszemang...»

EmilyStrange | 2016-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2016

Pamiętam, że seria Ourana była jedną z pierwszych, za jakie się zabrałam wchodząc w świat mangi i anime. Czuję lekki żal, że przygoda z tym tytułem już się kończy. Z pewnością za kilka lat ją sobie przypomnę. Cieszę się, że losy bohaterów potoczyły się tak, jak sobie to wyobrażałam.

Kattowitz | 2016-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2016

Tom osiemnasty bezsprzecznie uważam za najgrubszy i najlepszy w całej serii... i aż żal serce ściska, że to już koniec perypetii Tamakiego, Haruhi i całej bandy hostów.Ale, ale, nie dołując się, wszystko dobre, co sie dobrze kończy.. ;)

Aya | 2014-05-04
Na półkach: Manga, Przeczytane, Japonia, 2014
Przeczytana: 10 kwietnia 2014

Aż żal, że to już koniec! Tak bardzo przywiązałam się do bohaterów Ourana... Całą serię świetnie się czytało, zdecydowanie polecam.

tramindeska | 2013-12-11

Oceniając ostatni tom oceniam nie tyle zakończenie, co dzieło jako całość. Historia cudowna, bohaterowie niezapomniani, tak jak wszystkie chwile spędzone przy lekturze :) Będę wracać bardzo często.

Martyna X | 2013-11-27
Na półkach: Przeczytane, Chcę mieć, Manga, 2015
Przeczytana: 19 maja 2015

Haruki i Tamaki tacy kochani na koniec :D!

nightshade | 2013-09-24
Przeczytana: 20 września 2013

Trzeba przyznać, że manga trzyma poziom i mimo, że kończy się happy-endem to nie jest zbyt patetyczna. Duży plus.