Ouran High School Host Club t. 17

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Ouran High School Host Club (tom 17)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Ouran High School Host Club
komiksy
luniaczek

Ouran High School to liceum dla dzieci ludzi bogatych. Wnętrze szkoły urządzone jest z niezwykłym przepychem, wszędzie wiszą szklane żyrandole, porozkładane są czerwone dywany, po których przechadzają się młodzieńcy w mundurkach i śliczne dziewczęta w żółtozłotych sukniach. Raz na jakiś czas szkoła przyjmuje jednego niezwykle zdolnego ucznia, którego nie byłoby stać na uczęszczanie do tego miejsca. Tym razem takim uczniem zostaje Haruhi Fujioka. Od razu pierwszego dnia trafia na Host Club, klub złożony z sześciu przystojniaków reprezentujących odmienne typy urody i charakteru ("dziki", "odrobinę diabelski", "książę z bajki", "opanowany" i "lolita boy"), których celem jest zapewnianie uczennicom rozrywek – pogawędek przy herbacie i dotrzymywania towarzystwa. Każdy z nich, jak się później okaże, chodzi wszędzie z różą, by czarować przypadkowo napotkane dziewczęta. Haruhi przypadkiem tłucze wartą ¥8,000,000 wazę, a ponieważ nie ma jak za nią zapłacić, musi dług odpracować.

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2013

źródło okładki: http://jpf.com.pl/

EmilyStrange | 2016-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2016

Końcowa akcja i jej organizacja były bezbłędne. Podoba mi się to, jak postać Haruhi się rozwijała przez te wszystkie tomy.

Dominika Jankowska | 2017-06-17
Przeczytana: 2016 rok