Sprzedana córka

Tłumaczenie: Melania Drwęska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A Penniless Prospect
83-238-2115-1
ek_ek

Dla Jamie nastały złe czasy wraz z powtórnym ożenkiem ojca. Czuła się jak bohaterka bajki o Kopciuszku - zahukana, poniewierana i niekochana. Myślała, że gorzej być nie może, a jednak się myliła. Macocha podjęła nieodwołalną decyzję. Jamie wyjdzie za mąż za Ralpha Gravesa, starego, obleśnego kuzyna, którego jedyną zaletą było to, że nie oczekiwał posagu od przyszłej żony. Jamie postawiła wszystko na jedną kartę i uciekła w chłopięcym przebraniu. Gdy zatrudniła się jako pomocnik ogrodnika w majątku hrabiego Richarda Hardinga, nie przypuszczała, że wkrótce jej los radykalnie się odmieni.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: http://global.images6.fotosik.pl/444/a79f9b16ec59d6da.jpg