Dziewczyna z mgieł

Tłumaczenie: Anna Wojtaszczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romanse Classic". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
White mist
Dorota_1988

Pewnego dnia na samotnej szkockiej wyspie Trelay pojawia się Nell Harte - piękna, wytworna i wykształcona. Gabriel MacFeagh, wicehrabia Dunevin, zastanawia się, kim naprawdę jest Nell i dlaczego zdecydowała się zostać guwernantką jego córki Juliany. Przed przybyciem na wyspę musiała wszak słyszeć budzące grozę opowieści o nim samym i tajemniczych okolicznościach śmierci jego żony. Między ojcem a Julianą, która po stracie matki przestała mówić, panują niezwykle chłodne stosunki, co bardzo dziwi Nell. Wicehrabia nie może jednak dopuścić, by prawdziwa przyczyna tego stanu rzeczy wyszła na jaw. Tylko on wie, że musi wyrzec się na zawsze miłości i szczęścia, aby ocalić najbliższych.

źródło opisu: Wydawnictwo Pol-Nordica, 2002

źródło okładki: http://www.polnordica.com.pl/pokaz_ksiazke.php?isbn=83-7264-087-4

Sajuri | 2015-07-27

Dziewczyna, która jako jedyna może powiedzieć w jakich okolicznościach zginęła jej matka - traci mowę w dniu jej śmierci. Ojciec po którym widać że darzy córkę miłością, udaję przed nią zupełny brak zainteresowania.
Zagubione dziecko, które spędza całe dnie na wpatrywaniu się w morze i stawia mur miedzy sobą a resztą świata.
Kobieta, która dowiaduję się że całe jej dotychczasowe życie było jednym wielkim kłamstwem.
Dzięki zrządzeniom losu wszystkie postacie spotykają się, gdy przychodzi pora.
Do tego mamy całkiem niezły romans. Czego chcieć więcej?

Kasia W-ka | 2012-09-17
Przeczytana: 05 października 2012

Bardzo wciągająca...

Shani | 2014-10-23
Przeczytana: 23 października 2014

Wciągająca, sympatyczna i z happy endem.

Acik | 2016-11-28
naatusska | 2016-11-01