Poor relations
Avadoro

Anglia, okres regencji. Po śmierci rodziców Isabella porzuca myśl o małżeństwie i poświęca się działalności charytatywnej. Nie czyni tego na pokaz. Pomaga potrzebującym po kryjomu, w przebraniu służącej. W drodze do Londynu, gdzie chce wprowadzić w świat ubogą kuzynkę, odwiedza wiejski sierociniec. Ku swemu niezadowoleniu, spotyka tam pewnego dżentelmena, na którego ponownie natrafia w...

Anglia, okres regencji.

Po śmierci rodziców Isabella porzuca myśl o małżeństwie i poświęca się działalności charytatywnej. Nie czyni tego na pokaz. Pomaga potrzebującym po kryjomu, w przebraniu służącej. W drodze do Londynu, gdzie chce wprowadzić w świat ubogą kuzynkę, odwiedza wiejski sierociniec. Ku swemu niezadowoleniu, spotyka tam pewnego dżentelmena, na którego ponownie natrafia w zajeździe. Okazuje się, że on również zamierza spędzić sezon w Londynie. Czy w eleganckiej damie rozpozna skromną sługę, gdy spotkają się w salonach socjety, i co wówczas zrobi?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2007

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2007