Zauroczony książę

Tłumaczenie: Anna Boryna
Cykl: Romanse Classic (tom 30)
Wydawnictwo: Pol-Nordica
The bedeviled duke
opresja, wzgarda, pomoc

Nie pierwszej młodości, ale przystojny, wykluczony z towarzystwa, ale majętny, niby wolny, ale z ośmiorgiem dzieci na karku - oto książę Abbercombe, budzący albo uwielbienie, albo nienawiść! Wielki świat postanawia pokazać przybyłym do Londynu pariasom, gdzie ich miejsce. A fronty są tym boleśniejsze dla księcia, że świadkami jego poniżenia, a nawet obiektem wzgardy stają sie jego ukochane dzieci. W trakcie jednej z wyjątkowo nieprzyjemnych scen w muzeum panna Olivia Willburton-Smythe, bierze w obronę księcia i niemal zmusza go, by wraz z córkami opuścił salę w jej towarzystwie. Abbercombe bynajmniej nie czuje wdzięczności do uderzająco pięknej Olivii. Czy zdoła jednak oprzeć się jej urokowi? Kogo pierwszego dosięgnie strzała Amora?

źródło opisu: Wydawnictwo Pol-Nordica, 2005

źródło okładki: http://www.polnordica.com.pl/pokaz_ksiazke.php?isbn=83-7264-223-0

goska1318172 | 2016-04-14
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 14 kwietnia 2016

Ta gromadka Cash`a jest rozbrajająca :) Bardzo ciepła i zabawna książka do której chętnie nie raz powrócę, choćby po to, by pośmiać się z kapitana krętacza i jego gromadki :) polecam

Calebornia | 2016-05-19
Kasia | 2016-05-13