Porwanie

Tłumaczenie: Ewa Bobocińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Bride of the Solway
willa

Anglia, okres regencji. Podczas gwałtownej burzy na szkockim wybrzeżu kapitan Ross Graham wybawia młodą kobietę od niechybnej śmierci w wodach zatoki. Nie rozumie więc, dlaczego brat uratowanej Cassie, James Elliott, oskarża Rossa o porwanie siostry i doprowadza do jego uwięzienia. Dzięki wstawiennictwu znajomego oficera kapitan wydostaje się z aresztu i wtedy dowiaduje się, że Cassie...

Anglia, okres regencji.

Dzięki wstawiennictwu znajomego oficera kapitan wydostaje się z aresztu i wtedy dowiaduje się, że Cassie uciekała przed okrutnym, zadłużonym po uszy bratem, który chce sprzedać siostrę temu, kto da więcej. Kapitan postanawia pomóc prześladowanej dziewczynie...

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: http://www.tanieczytanie.pl/galerie/p/porwanie-harlequin-roman_81.jpg

wiola | 2015-08-17

Porwanie, a jednak nie, areszt dżentelmena i gwałtowność uczuć, brat despota. Jak dla mnie trochę przekoloryzowana, ale końcówka rozśmieszyła mnie zwłaszcza urzędnik który wskazuje sypialnię na tyłach placówki i karze skonsumować małżeństwo.

aschka | 2016-07-21
GuillaumeFrancois | 2016-04-10