Karuzela szczęścia

Tłumaczenie: Anna Michalska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Orchidea". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Lessons Learned
83-238-1055-9
romans, Harlequin
ek_ek

Juliet była samodzielnym i kreatywnym pracownikiem agencji promującej nowości książkowe. Zorganizowanie spotkań autora z czytelnikami w różnych rejonach kraju miało być jedynie kolejnym krokiem na drodze do upragnionej kariery. I zapewne tak by się stało, gdyby autorem nie był czarujący i pełen radości życia Carlo Franconi, mistrz sztuki kulinarnej, koneser win i... znawca kobiet. Pod maską chłodnej profesjonalistki dostrzegł w Juliet kobietę spragnioną miłości...

Katarzyna Busłowska | 2015-09-18
Przeczytana: 18 września 2015

Światowej sławy mistrz kuchni. Czarujący, przystojny, trochę próżny, utalentowany, czasem zaborczy Włoch. Gdybym spotkała takiego na żywo, pewnie zakochałabym się w pięć sekund... Gdyby nie mówił o sobie w trzeciej osobie. Niestety, ale ten mały szczegół czyni go śmiesznym i burzy nieco ten idealny wizerunek.

Juliet stara się być kimś innym niż w rzeczywistości jest. Mówi, że nie jest romantyczką, ale lubi długie kąpiele, zachody słońca, kwiaty i czułe słówka. Jest praktyczna, ale kupuje sobie masę niepotrzebnych butów i w podróże służbowe wozi mały, satynowy szlafroczek. Dziewczyna napatrzyła się na swoją matkę, która dla męża zrezygnowała z własnego życia i za nic w świecie nie chciała żeby jej życie wyglądało podobnie. Mądrze jest uczyć się na cudzych błędach.

Lenka8891 | 2011-04-09
Przeczytana: 08 kwietnia 2011

Bardzo fajnie się czyta. Wciąga jak praktycznie każda książka tej autorki. Sama miałabym ochotę iść na podpisywanie książki przez takiego kucharza. :)

agata | 2015-12-07
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015, Romans
Przeczytana: 07 grudnia 2015

Pamiętacie Summer z "Miłości na deser", prawda? Tym razem jej włoski przyjaciel Carlo jest głównym bohaterem książki Nory Roberts.
Przyjeżdża do USA by promować swoją najnowszą książkę. Całą akcją promocyjną kieruje Juliet, piękna specjalistka PR. Jak pewnie się domyślacie, Carlo i Juliet trafia strzała amora.
Przeciętna książka,pełna pysznego jedzenia...

Edyta Zając | 2015-12-26
Przeczytana: 20 grudnia 2015

Standardowy romans na bardzo spokojny wieczór - od razu widać, że to początki twórczości Nory Roberts. Przyjemnie się czytało jednak brakowało mi ekscytacji, akcji, czegoś interesującego poza rozwojem uczucia między włoskim szefem kuchni a specjalistą PR ;)

Viola Sobczak | 2017-06-04
izaj1965 | 2017-05-11