Linia serca

Unpredictable
miłość, zaczytaj się
literatura piękna
Ag2S

Nie spodziewałam się tego. Żałosne, prawda? Byliśmy razem przez sześć lat. Kiedy Doug mówił o „następnym etapie”, sądziłam, że chodzi mu zaręczyny. On miał na myśli wyprowadzkę. Teraz Sophie pragnie tylko odzyskać swojego chłopaka. Co w tym dziwnego? Co jest dziwnego w tym, że Sophie udaje, że potrafi wróżyć z ręki? Początkowo tylko po to, by rozbić nowy związek Douga. Później, żeby pomóc...

Teraz Sophie pragnie tylko odzyskać swojego chłopaka. Co w tym dziwnego?
Później, żeby pomóc Nickowi, przystojniakowi z misją.

Czy Sophie odzyska swojego chłopaka? I czy bez szklanej kuli będzie potrafiła powiedzieć, kto naprawdę zasłużył na jej miłość?

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

Agnieszka | 2019-08-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2019
Przeczytana: 06 sierpnia 2019

"Linia serca" to przyjemna i lekka lektura ale jej największym atutem jest humor. Autorka bardzo dobrze wykreowała główną postać jednak fabuła pozostawia lekki niedosyt.

Patrycja | 2018-08-03
Przeczytana: 14 kwietnia 2015

czytało się lekko, jednak nie jest to książka która zachwyca i którą chce się czytać w kółko, tak na jeden raz.

patrycjax3 | 2016-10-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016
Przeczytana: 10 października 2016

Książka opowiada o kobiecie, która aby odzyskać mężczyznę jest w stanie zrobić wszystko - nawet zostać jasnowidzem. Ale czy na pewno stara się o właściwego faceta i czy o miłość należy aż tak walczyć?

Lekka i wciągająca książka, która za każdym razem gdy po nią sięgałam poprawiała mi humor i sprawiała, że buzia sama się śmiała :) Prosta fabuła i ciekawy pomysł sprawiły, że książkę czyta się w zastraszającym tempie i to z ogromną przyjemnością.

Polecam każdemu, komu potrzebna jest chwila wytchnienia i relaksu :)

wiola | 2016-06-12

Uśmiałam się przy tej książce niektóre momenty są wprost rozbrajajcie.

maryna902245 | 2015-12-15
Przeczytana: 15 grudnia 2015

Książka taka sobie o dziewczynie , która była z chłopakiem długo . Rozstali się i nie umiała sobie z tym poradzić . Poznaje Nica , który jej pomaga odzyskać ukochanego , a sam się w niej zakochuje . Sophia doznaje olśnienia , że to nie ten co go kochała chce być tylko ten co spierał ją i przy którym lepiej się czuła .

izabela81 | 2015-08-23
Na półkach: Przeczytane, 2015 rok
Przeczytana: 19 sierpnia 2015

To pełna humoru opowieść o odkrywaniu samego siebie, własnych pragnień i miłości. Pojawia się też wątek jasnowidzenia, z którym chyba jeszcze w książkach się nie spotkałam, dlatego ten pomysł tym bardziej wydał mi się świeży i wciągający. To nie jest tylko zwykły romans. Tak też na początku myślałam, ale jakże się pomyliłam! Powieść ma swoją drugą głębię. Książka bowiem pokazuje, że czasem warto zawalczyć o to, co kochamy, a czasem po prostu trzeba sobie odpuścić, pogodzić się z przegraną i iść dalej, pozostawiając przeszłość za sobą.

Kasandra | 2015-07-30

Recenzja znajduje się także na moim blogu: www.maagia-ksiazek.blogspot.com

Sophie i Doug są razem od sześciu lat. Pewnego dnia mężczyzna oznajmia jej, że powinni wejść na kolejny etap. Podekscytowana dziewczyna ma nadzieję, że Doug się jej oświadczy, a on miał na myśli rozstanie.
Jedyne, czego Sophie teraz pragnie, to odzyskać swojego chłopaka.
Czy jest w tym coś dziwnego?
Owszem, jest... Mianowicie, Sophie udaje jasnowidza, aby pozbyć się obecnej dziewczyny Douga. Robi to także dla swojego przyjaciela - Nicka, aby pomóc mu w pewnej naukowej misji.

Czy Sophie odzyska Douga?
I czy bez szklanej kuli będzie potrafiła powiedzieć, kto tak naprawdę zasłużył na jej miłość?

"Nie spodziewałam się tego. Żałosne, prawda? Byliśmy razem przez sześć lat. Kiedy Doug mówił o "następnym etapie", sądziłam, że chodzi mu o zaręczyny. On miał na myśli wyprowadzkę".

Nie miałam w planach przeczytania tej książki. "Wyrosłam" już z ckliwych romansideł. Jednak tę książkę dostałam od sąsiadki po...

Malwa | 2015-07-05
Przeczytana: 04 lipca 2015

Książka niby mała i niepozorna, a jednak jaka zabawna!

Główna bohaterka też pełna sprzeczności, bo z jednaj strony taka cicha woda, kobieta niczym się nie wyróżniająca z tłumu, a z drugiej tajemnicza i żądna uwagi. Na dodatek przezabawna. Polubiłam Sophie, choć nie powiem, żebym była fanką jej eks... ;)

Śledzenie perypetii bohaterki wprawiło mnie w pozytywny nastrój i niejednokrotnie doprowadzało do śmiechu. Właśnie za to uwielbiam tego typu książki: bohaterowie, którzy dają się lubić, szybka akcja i odpowiednia dawka humoru.

Polecam:)

Kasia | 2015-02-09
Przeczytana: 16 lutego 2015

nie skonczylam

Ann17 | 2014-08-05

Ksiażka nie należy do najgorszych, ale mnie nie za bardzo przypadła do gustu.