Linia serca

Wydawnictwo: Znak Literanova
Unpredictable
miłość, zaczytaj się
Ag2S

Nie spodziewałam się tego. Żałosne, prawda? Byliśmy razem przez sześć lat. Kiedy Doug mówił o „następnym etapie”, sądziłam, że chodzi mu zaręczyny. On miał na myśli wyprowadzkę. Teraz Sophie pragnie tylko odzyskać swojego chłopaka. Co w tym dziwnego? Co jest dziwnego w tym, że Sophie udaje, że potrafi wróżyć z ręki? Początkowo tylko po to, by rozbić nowy związek Douga. Później, żeby pomóc...

Teraz Sophie pragnie tylko odzyskać swojego chłopaka. Co w tym dziwnego?
Później, żeby pomóc Nickowi, przystojniakowi z misją.

Czy Sophie odzyska swojego chłopaka? I czy bez szklanej kuli będzie potrafiła powiedzieć, kto naprawdę zasłużył na jej miłość?

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

ZARAZA | 2013-03-23
Przeczytana: marzec 2013

"Linia serca" to ciepła powieść, napisana z humorem. Opowieść momentami przewidywalna, ale dobra. Na początku główna bohaterka Sophie irytowała mnie troch bezmyślnym i niekiedy irracjonalnym zachowaniem, ale później przyzwyczaiłam się do jej charakteru i poczułam do niej sympatię.

izabela81 | 2015-08-23
Na półkach: Przeczytane, 2015 rok
Przeczytana: 19 sierpnia 2015

To pełna humoru opowieść o odkrywaniu samego siebie, własnych pragnień i miłości. Pojawia się też wątek jasnowidzenia, z którym chyba jeszcze w książkach się nie spotkałam, dlatego ten pomysł tym bardziej wydał mi się świeży i wciągający. To nie jest tylko zwykły romans. Tak też na początku myślałam, ale jakże się pomyliłam! Powieść ma swoją drugą głębię. Książka bowiem pokazuje, że czasem warto zawalczyć o to, co kochamy, a czasem po prostu trzeba sobie odpuścić, pogodzić się z przegraną i iść dalej, pozostawiając przeszłość za sobą.

zabielka | 2014-01-28
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 27 stycznia 2014

Niby z humorem, niby lekka, lecz styl nie dla mnie, czułam się chwilami jak by ta książka była pisana dla dziecka.dodała bym chętnie do półki "wymiennej" Ale syn potargał mi okładkę,,,, :(

diunam | 2014-07-16
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 16 lipca 2014

Co bylibyście w stanie zrobić aby zatrzymać umykającą miłość? Czy istnieje jakaś granica, której przekraczać nie wypada? Mówią, że w miłości jak na wojnie: wszystkie chwyty są dozwolone. Jednak może czasem trzeba sobie po prostu odpuścić?

Sophie zamiast wymarzonego „czy wyjdziesz za mnie?” usłyszała, że jej ukochany Doug postanowił się wyprowadzić. Gdy minął pierwszy szok, dziewczyna zdecydowała, że tak łatwo nie zrezygnuje ze swojej wielkiej miłości. Bierze sprawy w swoje ręce i za wszelką cenę próbuje udowodnić ukochanemu, że bez niej jest bezradny jak niemowlę. Jednak wszelkie podjęte przez nią działania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Na domiar złego Doug poznaje nieziemsko piękną dziewczynę. Sophie dowiaduje się, że nowa przyjaciółka jej byłego interesuje się zjawiskami paranormalnymi. Wpada na genialny pomysł aby udawać jasnowidza i przepowiedzieć konkurentce same nieszczęścia jeśli pozostanie w związku z Dougiem. Czy taki plan ma szanse się powieść?

„Linia serca” to...

WszystkoWeKrwi | 2013-06-09

Przyjemna powieść, ale nic wyjątkowego.

shanna | 2014-07-02
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 02 lipca 2014

Jest to lekka i przyjemna książka. Jest zabawna, ironiczna i przepełniona poczuciem humoru (co chwilę chichotałam). "Linia serca" to opowieść o Sophie i jej sposobach na odzyskanie ukochanego Douga. Bohaterka co chwilę wpada w zabawne sytuacje, poznaje nowych ludzi - np. Nicka, Melanie. I musi podjąć decyzję z kim tak naprawdę chce być życiu, czy z wieloletnim partnerem Dougiem, który ją zostawił,ale wrócił czy z nowo poznanym Nickiem, który pomaga jej realizować plan jak odzyskać Douga.

Przyjemna, lekka, zabawna opowieść, którą szybko się czyta i jest idealna na gorące, letnie dni dla chwili odpoczynku.:)
Polecam!

Katarzyna | 2013-07-12
Przeczytana: 12 lipca 2013

Do czego posunie się kobieta, żeby odzyskać swojego faceta? Może np. zostać jasnowidzem, wróżącym z ręki i przepowiadać obecnej partnerce byłego faceta, że to nie związek dla niej ... :)Wiem, niedorzeczne, a jednak ...!!! :)
"Romantic Times" napisał, że książka ta jest "skazana na sukces na listach bestsellerów". Nie mogę zgodzić się z tą opinią. Przyznam jednak, że miejscami jest dość zabawna. Czyta się ją szybko i z łatwością. Idealna na nudne popołudnie.

mysia82 | 2013-10-10
Przeczytana: 10 października 2013

"Skazana na sukces na listach bestsellerów"???? Ten opis na okładce to jakaś kpina.
Bohaterka jest irytująca a jej wybory życiowe tak absurdalne, że aż szkoda gadać. I nie jest to rodzaj "uroczego roztrzepania" czy "słodkiej naiwności" ta baba ma chyba ptasi móżdżek albo w dzieciństwie mocno upadła na głowę. Sympatii nie wzbudza też ani jej ex ani pan doktor (z tym że z różnych powodów-jeden to napuszony drań a drugi jest jakiś taki mało męski-zresztą w ogóle jest to dość słabo opisana postać).
Książka jest słaba i nie broni się na żadnej płaszczyźnie. Szkoda na nią czasu.

patrycjax3 | 2016-10-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016
Przeczytana: 10 października 2016

Książka opowiada o kobiecie, która aby odzyskać mężczyznę jest w stanie zrobić wszystko - nawet zostać jasnowidzem. Ale czy na pewno stara się o właściwego faceta i czy o miłość należy aż tak walczyć?

Lekka i wciągająca książka, która za każdym razem gdy po nią sięgałam poprawiała mi humor i sprawiała, że buzia sama się śmiała :) Prosta fabuła i ciekawy pomysł sprawiły, że książkę czyta się w zastraszającym tempie i to z ogromną przyjemnością.

Polecam każdemu, komu potrzebna jest chwila wytchnienia i relaksu :)

wiola | 2016-06-12

Uśmiałam się przy tej książce niektóre momenty są wprost rozbrajajcie.