Mr Perfect

Wydawnictwo: Libros
Mr. Perfect
Perfect
dona

Jaine wprowadza się wreszcie do pierwszego własnego domu na przedmieściu Detroit. Ma nadzieję, że znajdzie tu ciszę i spokój. Z koleżankami, ot tak, dla zabawy, tworzy nie pozbawioną pikanterii listę cech mężczyzny idealnego, Mr Perfecta, jak go nazwały. Lista staje się sensacją dnia, zaczyna krążyć po poczcie elektronicznej, budzi zainteresowanie prasy i telewizji. I oto niewinny żart staje się sprawą śmiertelnie poważną, w całym złowieszczym znaczeniu tego słowa. Marzenia o mężczyźnie idealnym przeradzają się w koszmar...

emerytka19 | 2014-12-20

Sama nie wiem dlaczego tak długo zabierałam się żeby przeczytać tę książkę?! Jest fantastyczna: ma ciekawych bohaterów, świetne dialogi, humor, zaskakujące zakończenie... Przeczytałam w kilka godzin i z każdą stroną żałowałam, że zbliżam się do końca. Gorąco polecam

TINA | 2013-09-10
Przeczytana: 10 września 2013

Jaki powinien być idealny mężczyzna? NO WŁAŚNIE…!
Bohaterki książki układają listę pożądanych cech jakie powinien taki Mr Perfect posiadać… nie biorą pod uwagę tego, że lista może wydostać się poza krąg znajomych i np. trafić do telewizji, osiągając sławę niebotycznej skali! Owszem jest ona zabawna, ale to sprawa dyskusyjna, ponieważ pojawia się ktoś komu ona bardzo nie przypadła do gustu… i próbuje dorwać (dosłownie) te nieszczęśliwe autorki. Rozpoczyna się seria tajemniczych morderstw…. Ale jak to możliwe? Przecież ta lista miała być tylko zabawą?!
REWELACYJNA! Poza tym że książka zawiera gorący towar w postaci Sama, to Jaine ma niesamowicie cięty języczek a ich potyczki słowne nie kończą się jedynie na kłótniach :)
Bardzo zabawna, lekka no i zawiera akcję, która ogromnie wciąga… nie potrafiłam się od niej oderwać. Polecam bardzo!

Natalia | 2016-09-22
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 22 września 2016

Nudziłam się czytając tę książkę. Odniosłam wrażenie jakbym czytała harlequina.
Wymiana zdań pomiędzy dwójką głównych bohaterów zabawna, ale od początku książka jest przewidywalna choć może rozwiązanie zagadki kryminalnej nie było tak oczywiste jak cała reszta.
Książka jest romantyczna i zawiera też wątek kryminalny.
Jaine, to główna bohaterka tej książki, która wraz ze swoimi trzema przyjaciółkami w przypływie dobrej zabawy, tworzy listę cech, które według nich miałby spełniać idealny mężczyzna. Mr Perfekt. I niestety lista zaczyna przysparzać im wielu kłopotów, które okażą się tragiczne w skutkach.
Nie zaintrygowała mnie ta książka.

dilbi | 2015-09-29
Przeczytana: 29 września 2015

Świetna książka, lekka, dowcipna, nawet szaleniec i morderstwa nie zatarły tego wrażenia. Czytałam z uśmiechem na ustach :)
Nic wielkiego, ale miło można spędzić z nią czas.

dona | 2011-04-26
Przeczytana: 25 marca 2010

Lekka i przyjemna, napisana barwnie i dowcipnie. Połączenie romansu, sensacji i komedii, dobrze się przy niej odpoczywa. Warto przeczytać.

Ziraelka | 2014-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2014

Taki tam chick-lit z odrobiną kryminału. Lekko, kobieco i banalnie...

Paulina | 2014-07-12
Przeczytana: styczeń 2014

Jedna z najlepszych książek jakie ostatnio przeczytałam! Od samego początku jest niesamowicie wciągająca. A połączenie romansu z kryminalistyką uważam za strzał w dziesiątkę!

Kajawtf | 2013-11-13

Piątkowy babski wieczór zapowiadał się jak zwykle, kilka drinków, plotki i rozważania na temat partnera doskonałego... Przyjaciółki postanowiły spisać zalety "Mr Perfect" i przez niewinną listę wybucha skandal... Zainteresowanie mediów, urażeni mężczyźni... i psychopata który postanawia ukarać przyjaciółki za "krzywdę" którą wyrządziły ów listą.
Fabuła książki jak i sami bohaterowie są świetnie dopracowani, wątek miłosny również nieprzeciętny. Książka pełna poczucia humoru, no i oczywiście są morderstwa w tle, a odkrycie sprawcy i jego motywu jest dość zaskakujące. Polecam:]

Orlica | 2013-10-25
Na półkach: Kryminały, Przeczytane, 2013
Przeczytana: 24 października 2013

Coraz bardziej przekonuję się, że Linda jest moją faworytką w kwestii tego rodzaju literatury. "Mr Perfect" to powieść typowa dla niej - kryminał z elementami romansu, ze śmiałymi scenami erotycznymi (opisanymi o niebo lepiej niż w popularnej serii o Grey'u ;)). Po raz kolejny zakończenie powieści kompletnie mnie zaskoczyło - autorka potrafi pokierować czytelnika tak, żeby myślał, co stanie się dalej, po czym podaje do jego wiadomości jakieś szokujące rozwiązanie, tak było i tym razem. Nikt nie zgadnie, kim jest tytułowy MrPerfect ;)

marzenka900318 | 2014-03-19

Książka jak najbardziej w porządku. Może troche nudnawy początek, ale całość okazała się ciekawa.
Spodobało mi się, że poznajemy myśli i punkty widzenia wielu bohaterów.
I trzeba przyznać, że autorka ma wspaniałe poczucie humoru - niektóre dialogi rozbrajające.
Polecam :)