Smak życia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Satine". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: HarperCollins
978-83-238-7782-0
miłość, jedzenie, Włochy
Irena

Jedzenie to doznanie zmysłowe, równie ważne i przyjemne jak seks – tak brzmi motto życiowe Carla Franconiego, prawdziwego Włocha. Jego pasją, oprócz wybornej kuchni, są kobiety. Zwłaszcza te piękne i ambitne, które kochają to, co robią. Nic zatem dziwnego, że Juliet Trent, promująca jego najnowszą książkę kulinarną, tak bardzo go zachwyca. Jednak ona zachowuje wobec niego chłodny dystans i koncentruje się na swoich obowiązkach zawodowych. Czy przystojnemu Włochowi uda się to zmienić i nauczyć Juliet, jak cieszyć się życiem?

źródło opisu: http://harlequin.pl/ksiazki/smak-zycia

źródło okładki: http://harlequin.pl/ksiazki/smak-zycia

Zuela | 2014-08-07

Roberts już idzie w ilość nie w jakość.Kucharz i jego pani impresario.Jak zwykle wielka miłość od już

Iza Wu | 2013-02-11
Przeczytana: 09 lutego 2013

Nie spodziewałam się zbyt ambitnej opowieści, ale..
Gdzieś w 2/3 książki zaczęłam zastanawiać się, w czym jest problem i doznałam oświecenia - problemu nie ma, są za to miliardy rozważań nie mających racji bytu. I to zakończenie.. Dramat. Jedna z niewielu książek, jaką po przeczytaniu chce się od razu cisnąć do kosza na śmieci.
Ostatecznie oddałam koleżance, tak dalece nie chciało mi się nieść książki z powrotem do domu. I teraz zastanawiam się, jak mogłam jej to zrobić..

Charlie1608 | 2013-12-14
Przeczytana: 14 grudnia 2013

Kolejna bardzo dobra książka Nory Roberts, na chłodniejsze wieczory.
Lekka i przyjemna, przypomina o happy endzie. I nie są ważne różnice zamieszkania, bo prawdziwa miłość zawsze się odnajdzie ;)

Polecam ;)

aannaa | 2013-09-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 12 września 2013

Troche nudnawa.

beataj | 2011-09-18
Przeczytana: 18 września 2011

Jak zawsze niezawodna na nudne niedzielne przedpołudnie ;-)

Maalinkaaaa | 2014-11-10
Przeczytana: 20 listopada 2014

Nuda nuda nuda. Nigdy więcej takich książek!

Aneta | 2015-07-18

lekka slodka i powabna ..........

Joanna | 2012-01-09

Dla Carla Franconiego najważniejsze w życiu są dobre jedzenie, sława i atrakcyjne kobiety. Przystojnemu Włochowi w promocji najnowszej książki kucharskiej pomaga Juliet Trent. Juliet to kobieta ambitna, opanowana i przede wszystkim piękna - od razu wpadła w oko Carlowi. Jednak kobieta koncentruje się wyłącznie na pracy, wydaje się, iż związek z Carlem zupełnie jej nie interesuje. Jednak wielogodzinna wspólna praca, wyjazdy służbowe oraz sprawy związane z promocją książki, zrobiły swoje i tych dwoje zbliża się do siebie coraz bardziej...Czy Carlowi uda się zdobyć miłość Juliet...? Czy kobieta dostrzeże jak piękne jest życie, i w pełni odnajdzie szczęście..?

Nora Roberts po raz kolejny nie zawiodła. Opowieść czyta się bardzo szybko i bez trudu można dać ponieść się miłosno - kulinarnym perypetiom bohaterów. Książka jest pełna pasji i namiętności. Akcja nie jest skomplikowana i szybko się rozwija. Bardzo polubiłam głównego bohatera, jego podejście do życia daje do myślenia..bo...

jolunia559 JOLA | 2012-01-05
Przeczytana: listopad 2011

Carlo Franconi to facet,dla którego liczy się tylko dobra kuchnia.sława i piękne kobiety.Gotowanie i jedzenie to przyjemność równie ważna jak seks-to motto Carla.Promując swoją nową książkę Carlo współpracuje z Juliet Trent.Chłodna,opanowana i piękna kobieta stanowi nie lada wyzwanie dla przystojnego Włocha.Wspólna praca,wyjazdy i nowe wyzwania towarzyszące promocji książki Carla zbliżają ich do siebie.Cy to zauroczenie trwające tylko chcwilę,czy może prawdziwe uczucie?

anetag174 | 2013-03-08
Na półkach: Przeczytane, Nora Roberts

Strasznie nudna. Kobieta raz chce a raz nie chce romansu z Włochem - i tak przez całą książkę. I nic ciekawego, poza objazdem menedżerki i mistrza kuchni po Stanach Zjedn., się nie dzieje... Moim zdaniem szkoda czasu na książki Nory Roberts.