Ich trzech i dziewczyna

Wydawnictwo: Replika

Inne wydania

Słoneczne gorące lato, praktyki studenckie, wątek kryminalny, odrobina miłości, wielka przyjaźńaIch trzech i dziewczyna to książka ciesząca się ogromną popularnością ze względu na atrakcyjność fabuły, wątek przygodowo-kryminalny, pięknie ukazaną przyjaźń i pierwszą miłość oraz na sympatyczne, ciekawie zarysowane charaktery przedstawionych bohaterów.Patronat medialny: Głos Wlkp., Radio Merkury, Książki magazyn literacki

Wojciech Gołębiewski | 2015-07-16
Przeczytana: lipiec 2015

Nadmiernie płodny Paukszta (1916-1979) zaserwował tym razem (w 1967 roku), powieść młodzieżową, której nikt nie czytał w momencie wydania, (co innego mieliśmy w głowach), a tym bardziej nie polecam jej dzisiejszym młodym.
Trójkąt uczuciowy nadaje książce charakter romansu, a przemyt skradzionych ikon do Szwecji - kryminału. Całość infantylna na poziomie dziesięciolatka, ugrzeczniona, epatująca dobrocią, że aż mdło. Typowy przeciętniak.

Krzysiek | 2013-09-23
Przeczytana: 23 września 2013

Jest to najzwyczajniejsza w świecie bajka na dobranoc. Nie ma tutaj gadających zwierząt ani czarodziejskich luster. Ale za to wszystkie postacie są mniej lub bardziej szlachetne, nikomu nie dzieje się większa krzywda, łatwo jest trafić na kogoś pomocnego, nawet organy ścigania wykazują się namacalną ilością rozsądku.

Można przeczytać.
Jeśli potrzebujecie oprzeć na czymś oko w czasie posiłku, czy odpocząć od bardziej ambitnych lektur, wtedy ta książka nie będzie złym wyborem.
Nadaje się też, według mnie, na książkę dla dziecka około dziesiątego roku życia.

Kawolszka | 2015-04-07

Ja również czytałam po wielu, wielu latach. Dziwne uczucie, ale przyjemne. Moje córki mnie wyśmiały, dla nich taka lektura to jak grzebanie w antykwariacie. Cóż, jeszcze nie wiedzą, że zapach kurzu ma swój urok.

Lucjush | 2013-03-29
Przeczytana: 24 marca 2013

Dziwnie się czytało po wielu latach, jakbym pierwszy raz czytała. Uczucie z tych "dziwno-fajne" :)

Karolinaa3 | 2013-07-17

Książka mi się nie podobała. Moim zdaniem była nudna, nic ciekawego się w niej nie działo i nawet nie dałam rady doczytać jej do końca.

Turms | 2012-06-25
Przeczytana: 2008 rok

Zachęcony innymi książkami autora oraz sugestią mamy liczyłem na coś bardzo dobrego, ale trochę się rozczarowałem.

Marek | 2011-12-01
Przeczytana: 1978 rok