Celtyckie serca

Tłumaczenie: Irena Dawid-Olczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sweet Dreams : ulubiona seria amerykańskich nastolatek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hamal Books
Highland hearts
Disa Wasiljew

Inne wydania

Shona po latach intensywnych ćwiczeń ma szansę zmierzyć się w konkursie szkockich tańców z najlepszymi. Jej chłopak Hugh popiera ją całym sercem i dodaje jej odwagi - dopóki przygotowania do konkursu nie stają się tak intensywne, że dziewczyna praktycznie nie ma już dla niego czasu.
Czy Shona będzie musiała wybierać pomiędzy swą życiową pasją a ukochanym?

źródło opisu: Hamal Books, 1994

źródło okładki: Allegro.pl

Shani | 2014-11-26
Przeczytana: 26 listopada 2014

Jedna z książek, którą przeczytałam kilka razy kiedy byłam nastolatką. Prosta, przyjemna historia z happy-endem.

Bardzo dobra powieść :) idealna po stresującym dniu w szkole i na poprawę humoru!!!!!:) Pozwala też choć na krótko oderwać się od codzienności!!! :) Gorąco polecam nie tylko młodzieży ale także tej troszkę starszej młodzieży:) ;)

Bardzo fajna książka o miłości i tańcu. ;)

xxxxxx | 2011-07-18
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone

To jest, delikatnie mówiąc, najgorsza rzecz, jaką kiedykolwiek dane mi było przeczytać. Wieje nudą, banałem i nieoryginalnością. Tylko te szkockie tańce się wyróżniają. Nawet nie doczytałam do końca, tak okrutnie się nudziłam. Nigdy w życiu nie sięgnę po to ponownie. Coś okropnego.

Magda | 2011-03-01
Przeczytana: 01 marca 2011
Paulina Kucińska | 2012-05-21
Przeczytana: 22 maja 2012

Trochę naiwna książeczka dla nastolatek.

Daria Giziewska | 2012-04-01

bardzo fajna