Kłopoty z chłopakami

Tłumaczenie: Ewa Górczyńska
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Da Capo
Boyfriend blues
miłość, praca,
Iga

Kristen i Haidi mają już dosyć sprzątania cudzych strychów, ale jakoś muszą zarabiać na życie, tym bardziej, że Kristen chce pojechać na zimowy obóz wraz ze swoim chłopakiem Jasonem. Kristen wpada na pomysł, że będą za opłatą wozić dzieci na sankach. Wkrótce mają już tylu klientów, że pomoc Jasona nie wystarcza. Dziewczęta muszą przyjąć do pracy nowego chłopaka.I wtedy zaczynają się kłopoty.

Lubiłam czytać książki z tej serii. Historie ogółem podobne do siebie, a zarazem każda inna. Szybko się czyta i chce się kolejną.

Deruska | 2011-10-21
Przeczytana: 21 września 2010

Książka bardzo mi się spodobała. Osobiście polecam ją do przeczytania tak jak wszystkie książki z tej serii. Wciągneła mnie ona do swojego nierzeczywistego świata. Polecam do przeczytania.

sarciaaaxd | 2011-07-28
Przeczytana: grudzień 2010

Książka aczkolwiek nie miała dla mnie żadnego przesłania, dość nudnawa sięwydała i nie spełniła moich oczekiwań ale jak niebyło nic lepszego to i to się przeczytało

Onilom | 2013-10-30

Cała seria "Nie dla mamy..." jest typową listą książek dla nastolatek, które ciągle szukają szczęśliwych zakończeń. Zawsze miłosny wątek w tle. Dobrze się z nią wzrasta w latach nastoletnich. Choć z perspektywy czasu wydaje się dość banalna.
Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

Książka była moim zdaniem dobra. Szybko się czytało i można powiedzieć że się jakoś nie zawiodłam. Przewidywałam że się tak skończy. Książka idealna dla nastolatek.

Klaudia | 2012-07-02
Przeczytana: 2007 rok

Serią "Nie dla mamy, nie dla taty" zaczytywałam się w gimnazjum. Rzeczywiście jest to świetna lektura dla każdej "małolaty".

Michasia1994 | 2012-02-24

swietna