Zarys historii wojskowości powszechnej do końca wieku XIX

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wojskowy Instytut Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: MON
historia, wojskowość, armia, wojna,
historia
Maciek87

Podręcznik przeznaczony przede wszystkim dla słuchaczy akademii wojskowych i wyższych szkół oficerskich Wojska Polskiego, przystępujących do studiowania zagadnień historii rozwoju sił zbrojnych oraz sposobów prowadzenia działań bojowych od czasów najdawniejszych do końca wieku XIX. Zarys niniejszy ma dać studiującym sumę ogólnych wiadomości z tej dziedziny, które miałby jednocześnie stanowić...

Zarys niniejszy ma dać studiującym sumę ogólnych wiadomości z tej dziedziny, które miałby jednocześnie stanowić podstawę do dalszych już bardziej wnikliwych studiów opartych na literaturze specjalistycznej

źródło opisu: Od Wydawcy

lfc_1892 | 2016-02-03