Moje wspomnienia

Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy
wiedzima

Czarno-białe ilustracje na wklejkach. Henryk Małkowski, znany aktor charakterystyczny teatrów warszawskich, zapisał się nie tylko w historii scen dramatycznych, kabaretowych i dziecięcych, ale dał się poznać jako bardzo interesujący gawędziarz i pamiętnikarz. Niniejsze wpsomnienia teatralne H. Małkowskiego zostały napisane w następstwie powodzenia, jakim cieszył się jego szkic Ze wspomnień...

Czarno-białe ilustracje na wklejkach.

Niniejsze wpsomnienia teatralne H. Małkowskiego zostały napisane w następstwie powodzenia, jakim cieszył się jego szkic Ze wspomnień aktora zamieszczony w książce, wydanej w r. 1955 przez "Iskry" pt. Warszawa naszej młodości.
[PIW, 1958]

SPIS TREŚCI: