Trasy Marzeń. Morze Śródziemne

Wydawnictwo: Hachette
978-83-7575-797-2
Morze Śródziemne, podróże,
hunter

Ponad 650 przepięknych kolorowych zdjęć przedstawia najbardziej interesujące miejsca nad Morzem Śródziemnym. Towarzyszą im dokładne opisy atrakcji turystycznych podane w kolejności układającej się w trasę. Przy opisach ważnych metropolii pojawiają się ich plany. Informacje o długości trasy, najlepszej porze na podróż, lokalnych przepisach ruchu drogowego itd. umożliwiają optymalne zaplanowanie wyprawy. Specjalnie opracowane mapy drogowe pokazują przebieg tras z zaznaczeniem położenia i rodzaju atrakcji turystycznych.

zawszewiosna | 2011-05-20
Siabal | 2015-01-17