Franklin ma zły dzień

Cykl: Franklin
Wydawnictwo: Debit
żółw Franklin
linka

Każdy tomik to osobna historia o niezwykle ważnych sprawach z życia przeciętnego kilkulatka. Tym razem Franklin ma bardzo zły dzień.

źródło okładki: www.empik.com

Dominiqe83 | 2016-09-19
Na półkach: Alusiowe, Posiadam, Przeczytane

Franklin rządzi! Czytamy go do znudzenia (mamy i taty ;)) i w każdej sytuacji :)

Reniek | 2014-02-14

Dopiero co zaczęliśmy przygodę z czytaniem Franklina.Opowiadanie super, szczególnie że każdy z nas, dziecko jak i dorosły może mieć zły dzień...Opowiadanie to dało mi do myślenia.Polecam.

Ida | 2016-08-07

Powody złego nastroju są różne. Zawsze warto je poznać, bo szkoda czasu na "złe dni" ...

Mariposa | 2016-08-22

Sympatyczny żółw i jego przygody to fantastyczne opowiastki, które warto czytać i do których warto wracać. ;) Uwielbiałam je, kiedy byłam młodsza - ciągle mam je w swojej domowej biblioteczce i bardzo polecam młodszym dzieciom. :)

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

dodawi | 2012-05-17
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci