Basia i bałagan

Seria: Basia
Wydawnictwo: LektorKlett
dziecko
kultur-alnie

Seria książek dla przedszkolaków o przygodach Basi – pięcioletniej współczesnej polskiej dziewczynki. Seria Basia to świat bliski i zrozumiały dla dziecka. Realia dzisiejszej Polski opisane są tu świetnym współczesnym językiem. Przygody Basi poszerzają wiedzę dziecka, pomagają mu zrozumieć otaczający go świat, pokazują jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach.

źródło opisu: kapitalka.pl

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Basia_Pelc | 2013-06-06

Wszystko mi się tu podoba i pomysł i świetna narracja i niesamowite poczucie humoru, uśmiałam się strasznie, ilustracje rozbiegane, zabałaganione - takie właśnie jak Basia i jej świat. Suuuuuuper

aleks | 2013-04-03

Dałabym Basi więcej gwiazdek, ale coś te rysunki mnie przed tym powstrzymują. Moje dzieci już się przyzwyczaiły i lubią Basię, jednak na początku musiałam mocno zachęcać do czytania. Zniechęcały właśnie obrazki... A dzieciaki wcale nie są wychowane na cukierkach Disneya.

Bardzo dobra seria.Nasz domowy 5 latek bardzo lubi te książki, a i ja czytając nie nudzę się.Dydaktyka nie nachalna a przydatna.

MagdalenaW | 2017-06-14
Syl_wina | 2017-04-21