Franklin i prezent świąteczny

Cykl: Franklin
Wydawnictwo: Debit
żółw Franklin
linka

Zielony żółw Franklin znany jest dzieciom na całym świecie z serii powszechnie lubianych książeczek oraz popularnych filmów animowanych. Każdy tomik to osobna historia o niezwykle ważnych sprawach z życia przeciętnego kilkulatka. Postacie wykreowane przez autorki są wzorcem nie tylko dla dzieci, lecz także dla rodziców, a ich przeżycia pozwalają odnaleźć się w niełatwych sytuacjach życiowych.Pani Sowa zorganizowała zbiórkę prezentów bożonarodzeniowych dla dzieci z domu dziecka. Wszyscy przynoszą wspaniałe prezenty, jednak Franklin nie może się zdecydować, którą zabawkę przeznaczyć na prezezent.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.kdc.pl

Z tej księżki dzieci dowiedzę się tego że najleprzym prezentem jest ten ktury daliśmy komuś a nie ten ktury sami dostaliśmy.W szkole Franklina jest zbiurka zabawek dla piednych dzieci.Żółw napoczętku niewie co ma dać na zbiurke,przeciesz nieda samochodzika bez kółka (sam takiego niechciał by dostać),puzle z brakujęcymi częściami terz odpadaję,nieodda terz króla i królowej żółwi (bo bardzo je lubi).Franklin jusz ma sie poddać (bo termin zbiurki nastempnego dnia jusz mija),asz tu nagle wpada napomysł...
jeśli jesteście ciekawi co franklin dał na szkolnę zbiurke to polecam migiem wypożyczyć księżke z biblioteki.

Mariposa | 2016-08-22

Sympatyczny żółw i jego przygody to fantastyczne opowiastki, które warto czytać i do których warto wracać. ;) Uwielbiałam je, kiedy byłam młodsza - ciągle mam je w swojej domowej biblioteczce i bardzo polecam młodszym dzieciom. :)

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

Justyna | 2013-01-12

Jedna z moich pierwszych pozycji. Miło ją wspominam i do dziś pamiętam większość ilustracji.

Luna Schreave | 2016-06-17
Przeczytana: 24 grudnia 2008