Franklin mały zapominalski

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Historyjka z Telewizji". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Debit
Franklin forgets
Maja

ścisłą adaptację książkową wersji telewizyjnej napisała Sharon Jennings, a zil. Sean Jeffrey et al. Na podst. postaci stworzonych przez Paulette Bourgeois i Brendę Clark. Na okł.: inicjator kampanii społecznej "Cała Polska Czyta Dzieciom. (BN) Seria opowieści o Franklinie obejmująca książeczki oparte na odcinkach popularnej serii filmów animowanych, emitowanych w telewizji. Bohater, jego...

Seria opowieści o Franklinie obejmująca książeczki oparte na odcinkach popularnej serii filmów animowanych, emitowanych w telewizji. Bohater, jego rodzina i koledzy, w pełni pozostają sobą, zmienia się tylko nieco szata ilustracyjna, nawiązując do konwencji telewizyjnej kreskówki. Przygody, rozterki i zadziwiające pomysły głównego bohatera zachowują zatem dobrze znany czytelnikom styl, nieodmiennie wywołując sympatię małych odbiorców i uśmiech dorosłych.
Czy zdarzyło się Wam kiedyś zapomnieć o czymś? Franklin zapomniał o bardzo ważnej sprawie, a co z tego wynikło dowiecie się z tej książeczki.

źródło opisu: Wydawnictwo Debit, 2004

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,search,0,szukaj.html

olinek | 2012-10-23

zdięki tej księżce mozna nauczyć dzieci jak niezapominać i jakie se koncekfencje ich zapominania w szypki łatwy i brzyjemny sposub,zarówno dla dziecka jak i rodzica

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

agnieszka | 2011-02-13

Już nawet nie pamiętam kiedy czytałam tą książkę, miałam wtedy 7, może 8 lat. Jednak pamiętam o czym była. Bardzo mi się podobała.

Justyna K | 2016-08-17
Przeczytana: 17 sierpnia 2016

Książka o dotrzymywaniu słowa, byciu obowiązkowym, przyznawaniu się do winy i naprawianiu szkód wyrządzonych przez siebie.

MamaKtoraCzyta | 2014-09-02

Jeden z moich ulubionych Franklinów :)

Syl_wina | 2017-04-21
Magdalena | 2017-03-02