Cena nieobecności

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Światowy Bestseller". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pokolenie
While I was gone
powieść,
hunter

Latem 1968 roku Jo Becker uciekła od życia, którego pragnęli dla niej rodzice. Wspaniały rok spędzony we wspólnym domu z przedstawicielami ówczesnej bohemy był dla niej okresem nieograniczonych możliwości, a skończył się w chwili śmierci najlepszej przyjaciółki. Dziś Jo jest dojrzałą kobietą. Ma wszystko, czego pragnęła. Mimo to czasem zastanawia się, co się stało z jej poczuciem wolności,...

Dziś Jo jest dojrzałą kobietą. Ma wszystko, czego pragnęła. Mimo to czasem zastanawia się, co się stało z jej poczuciem wolności, jak doszło do tego, że nie opuszcza jej wrażenie, iż wszystko, co najlepsze, ma już za sobą.

źródło opisu: nota wydawcy

MadziaLena | 2016-01-25