Przepis na małżeństwo doskonałe

Okładka książki Przepis na małżeństwo doskonałe Morag Prunty
Okładka książki Przepis na małżeństwo doskonałe
Morag Prunty Wydawnictwo: Książnica literatura piękna
Książnica
2006-01-01
2006-01-01
Urszula Gardner

Ta książka konfrontuje nasze wyobrażenia o miłości i małżeństwie, które wyłoniły się z komedii i powieści romantycznych, z tym jak miłość i małżeństwo wyglądają w rzeczywistości. Warto przeczytać by przestać żyć fantazjami, a nauczyć się doceniać to, co być może ma się tuż pod nosem.
Lekki i przyjemny język.

Lekki i przyjemny język.

Lekkie ale wartościowe rozważania o oczekiwaniach, wyobrażeniach i rzeczywistości w związkach. Wrócę do tej pozycji za kilka lat.

Polecam tę książkę !! Każde małżeństwo jest inne , dlatego nie ma cudownego przepisu na to czy będzie udane czy nie . Wszystko zależy od dwojga ludzi , którzy ślubują sobie miłość i wierność. To cudowne mieć przy sobie taką osobę , na dobre i na złe .

Bardzo interesująca książka, pełna życiowej mądrości. Wciąga czytelnika już od pierwszych stron. Można by rzec, że nie ma w niej nic odkrywczego, takie tam historie dotyczące życia i małżeństwa a jednak nie wszystko jest na tyle oczywiste jak by się wydawać mogło.

Bardzo chętnie przeczytałabym podobne historie tylko pisane okiem mężczyzny w tym wypadku w postaci mężów głównych bohaterek.
POLECAM

Historia wnuczki , babci i ich ciągłe marzenia o miłości doskonałej.
Mnie tak książka porwała.

Historia wnuczki , babci i ich ciągłe marzenia o miłości doskonałej.
Mnie tak książka porwała.

czasem trzeba sobie wmówic, że jest się szczęśliwym w małżeństwie nawet jeśli to nieprawda
właśnie taki wniosek nasuwa się po przeczytaniu tej książki

właśnie taki wniosek nasuwa się po przeczytaniu tej książki

Wspaniale opowiedziana prawda o miłości, o której mamy wyobrażenie, które zmienia się z biegiem czasu, wydarzeń i naszego własnego rozwoju. Dla mnie książka magiczna, którą przeczytałam zbyt zachłannie żałując na końcu, że się już skończyła. Cudna.

Super książka! Polecam ;)

Super książka! Polecam ;)

Książka, którą przeczytałam jako nastolatka. Mentalnie towarzyszy mi do dzisiaj.
Co tak naprawdę sprawia, że kochamy naszego partnera? Refleksje proste, a jednak nie tak oczywiste.

Książka ta nie potrafiła mnie wciągnąć. Przeważnie kartkowałam ją, tu i tam czytając niektóre akapity.

• Obyczajowe
  • Przeczytane 2011