Zanim się zbudzę

7 (17 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Before I wake
powieść,
hunter

Słynny prezenter telewizyjny, Mackenzie Dennis, ginie, wypadłszy z trzydziestego piątego piętra. Zostawia "list pożegnalny" na taśmie wideo, jednakże dociekliwy i doświadczony detektyw, Jimmy Montone, dochodzi do wniosku, że to samobójstwo było upozorowane.

Śmierć Dennisa zapoczątkowała serię morderstw zdawałoby się doskonałych: bez świadków, dowodów, czy możliwych do odgadnięcia motywów.

nicholas | 2011-04-21
Na półkach: Przeczytane, 2011, Posiadam
Przeczytana: 21 kwietnia 2011

Ciekawe, dobrze napisane. Mniej wiecej od 27 strony wiemy, kto jest sprawca calego zamieszania, ale mimo to wciaga i czytamy dalej. Gra, w jaka wciagnal bezwzgledny morderca policjantow jest mistrzowska. Idealny pomysl na dobre, mocne kino akcji. Polecam, warto.

Ka- | 2012-08-05
Przeczytana: lipiec 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Dość szybko dowiadujemy się, kto zabił prezentera. Podobało mi się to, że obserwujemy akcję z obu stron i śledzimy kolejne kroki obu bohaterów. Co do końcowej sceny Montone'a z Keyesem, nie wyobrażam sobie, żeby mogła skończyć się inaczej.

Łełek | 2016-05-31
oceany | 2016-05-27