Mecenas

Seria: Srebrna Seria
Wydawnictwo: Amber
The attorney
ZuzAnka

Ośmioletnia Mandy Hale zostaje porwana z domu dziadka i prawnego opiekuna przez matkę narkomankę. Jonah Hale usiłuje odzyskać wnuczkę. Nieoczekiwanie jednak zostaje oskarżony o morderstwo. Jego adwokat Paul Madriani szybko przekonuje się, że gra toczy się nie tylko na sali sądowej. A stawką jest życie... również jego własne.

alicjuszka | 2012-07-17
Przeczytana: 17 lipca 2012

Nie mogę niestety wystawić lepszej oceny. Jest to pierwsza książka tego autora, którą przeczytałam i nad następną zapewne się zastanowię. Sięgnęłam po nią, ponieważ autor jest porównywany do Johna Grishama, którego cenię. Ja jednak bym tak daleko nie porównywała obydwu autorów. Jedyną rzeczą, która mnie ujęła w "Mecenasie" jest jej zaskakujące zakończenie, jednak sam język książki, przedstawione w niej fakty, opisy postaci i samej akcji - mi osobiście nie przypadły do gustu i bardzo ciężko mi się czytało tę książkę.
Zaznaczam jednak, że jest to moja subiektywna ocena.

nietoperzyca | 2016-09-14
Przeczytana: 05 grudnia 2008