Paladyn. Proroctwo

Okładka książki Paladyn. Proroctwo Mark Frost
Okładka książki Paladyn. Proroctwo
Mark Frost Wydawnictwo: Remi Cykl: Paladyn: Proroctwo (tom 1) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Paladyn: Proroctwo (tom 1)
The Paladin Prophecy
Remi
2014-02-07
2014-02-07
Andrzej Górka

Lekka przyjemna powieść.

Lekka przyjemna powieść.

KAPITALNA OPOWIEŚĆ, AŻ ŻAL ŻE NIE MA DALSZEGO CIĄGU (W Polsce_)

KAPITALNA OPOWIEŚĆ, AŻ ŻAL ŻE NIE MA DALSZEGO CIĄGU (W Polsce_)

Wyjątkowo nielogiczna, naiwna książka nawet jak na literaturę dla młodzieży.

Wyjątkowo nielogiczna, naiwna książka nawet jak na literaturę dla młodzieży.

Mimo,że wydaje się ciężka do przeczytania, wystarczyło kilka dni abym ją przeczytała. Bardzo podobał mi się pomysł z postaci umiejętności np. szybkość Willa. Nie mogę doczekać się drugiej części. Polecam do przeczytania, naprawdę jest wciągająca.

Nawet Fajna. Ale długo czekam na kontynuację i nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie.

Książka zdecydowanie zasługuje na opinię thrillera dla młodzieży. Polecam ;)

Książka zdecydowanie zasługuje na opinię thrillera dla młodzieży. Polecam ;)

Akcja "Paladyna. Proroctwo" przykuwa już od pierwszych stron i naprawdę nie sposób jest się oderwać od tej historii. A zaczyna się jak film sensacyjny – od sceny pościgu, w której główny bohater zmuszony jest uciekać przed nieznanymi napastnikami. Następnie dostaje list z zaproszeniem do ekskluzywnej, prywatnej szkoły, w której uczniowie – najlepsi z najlepszych – mają dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Szybko jednak okazuje się, że nie jest to kraina mlekiem i miodem płynąca, bowiem jakiś czas wcześniej reaktywowane zostało tajemnicze szkolne bractwo, które – jak się z czasem okaże – jest w jakiś sposób powiązane z ludźmi, którzy ścigają głównego bohatera, Willa. Mogę Was zapewnić, że to zaledwie kilka z wielu wątków, które pojawiają się w tej książce. Czarnych charakterów jest sporo, niespodziewanych zwrotów akcji jeszcze więcej, lecz wszystko zostało tak skonstruowane, tak napisane, że poszczególne wątki w odpowiednich momentach powieści zazębiają się i wszystko zaczyna się ze sobą łączyć w logiczną całość.

Całość na: http://wiedzma-czyta.blogspot.com/2014/02/mark-frost-paladyn-tom-1-proroctwo.html

Genialna! Nie mogłam się oderwać! Wie ktoś może kiedy ukaże się tom 2?

Genialna! Nie mogłam się oderwać! Wie ktoś może kiedy ukaże się tom 2?

Początkowo nudnawa z czasem robi się znacznie ciekawsza.

Początkowo nudnawa z czasem robi się znacznie ciekawsza.

Bardzo dobra. Żadnych poważnych wad. Autor jest scenarzystą więc generalnie książka nie mogła ustrzec się filmowości. Choć może to i dobrze.

• 2016

Mark Frost Paladyn. Proroctwo Zobacz więcej