50 najlepszych wywiadów PLAYBOYA

978-83-923642-7-6
publicystyka, antologia
rozrywka
cath

Z okazji 15 rocznicy powstania polskiej edycji Playboya ukazuje się w limitowanym nakładzie ekskluzywna książka, zawierająca 50 najciekawszych wywiadów, udzielonych pismu przez gwiazdy polskiej kultury. Wśród rozmówców PLAYBOYA są m.in: Brylewski, Cugowski, Figura, Głowacki, Janda, Kondrat, Latkowski, Lem, Lis, Makłowicz, Miecugow, pilch, Raczkowski, Rodowicz, Siekielski, Stasiuk, Staszczyk, Stuhr, Tym, Wałęsa, Wildstein, Wojewódzki.

źródło opisu: http://www.marquard.pl/

źródło okładki: http://www.marquard.pl/