Przy szabasowych świecach. Humor żydowski. Wieczór drugi

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
8320717558
rozrywka

Inne wydania

Któż z nas nie śmiał się ze szmoncesów! To humor, który się nie starzeje, nie traci uniwersalnej wymowy i bawi do dzisiaj. Przypominamy Państwu zbiór ponad dwustu dowcipów i anegdot żydowskich, cieszący się ogromną popularnością. Zgromadzone przez Horacego Safrina żarty, powiastki i przysłowia, wzbogacone rysunkami z epoki, przywołują scenki z życia dawnych polskich miast i miasteczek z charakterystyczną dla nich atmosferą.

MAD_ABOUT_YOU | 2016-12-14
Przeczytana: grudzień 2013