Nieśmiertelni

Wydawnictwo: Amber
The immortals
powieść,
hunter

Opowieść o tragicznym życiu wielkiej gwiazdy filmowej, ucieleśnienia kobiecości, Marilyn Monroe, i otaczających ją mężczyznach. Jest wśród nich John F. Kennedy i jego brat Robert. Michael Korda odsłania kulisy kariery hollywoodzkich gwiazd, obnaża obyczaje panujące w "fabryce snów", a także powiązania amerykańskich kół rządowych z mafią - daje rozległą wizję życia Ameryki lat sześćdziesiątych. Ukazuje również w nowym świetle okoliczności zabójstwa prezydenta Kennedy'ego.

źródło okładki: Amber

tereska | 2014-09-22
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 26 września 2014

"- Och, złotko, nigdy! Najtrudniej jest być sobą. Wolałabym każdego dnia grać inną postać."

Natalia | 2014-08-20
Ava | 2014-06-06