Okładka książki Wuj Oswald

Wuj Oswald

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klasyka Humoreski Erotycznej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
Boopoland
5,9 (31 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Bohaterem książki jest postać, która już wcześniej pojawiła się w dwóch opowiadaniach Dahla.

źródło opisu: opis autorski

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników
Agnieszka | 2012-02-10

Fajna ksiazka pelna humoru i... erotyki. Jesli chodzi o mnie,to cos nowego,gdyz nie czytam ksiazek zawierajacych takie tematy jak... erotyka,ale poniewaz pozyczyla mi ja moja dobra znajoma i czytalam ja w jezyku holenderskim pt."Oom Oswald"(aby przy okazji utrwalic ten jezyk), to i tak uwazam,ze to dobry wybor,gdyz lubie poczucie humoru Roalda Dahla ;)

Luis | 2012-03-20

Spodziewałam się błyskotliwej literatury z wątkiem erotycznym, dostałam nudną, wręcz nijaką lekturę o bezideowym facecie, którego życie krąży wokół wymyślania sposobów na zdobywanie kolejnych kobiet. Żeby jeszcze z polotem! Nic podobnego. Topór, młot, taboret i kwadrat w jednym! Jedyną zaletą tej książki jest to, że jest krótka, więc nie trzeba się zbyt długo męczyć nad wypocinami podstarzałego erotomana o wyobraźni tablicy korkowej.

weronika_ch | 2011-04-05
Przeczytana: 05 kwietnia 2011

Szybko się czyta i przy niektórych wątkach naprawdę się uśmiałam! myślałam, że to będzie typowe 'książkowe porno', jednak moje przypuszczenia były błędne. Warte przeczytania, nawet dla samej rozrywki! :))

leszkols | 2014-09-22
Ola | 2014-07-07