Okładka książki Wuj Oswald

Wuj Oswald

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klasyka Humoreski Erotycznej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
Boopoland
5.9 (30 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Bohaterem książki jest postać, która już wcześniej pojawiła się w dwóch opowiadaniach Dahla.

źródło opisu: opis autorski

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników
Agnieszka | 2012-02-10

Fajna ksiazka pelna humoru i... erotyki. Jesli chodzi o mnie,to cos nowego,gdyz nie czytam ksiazek zawierajacych takie tematy jak... erotyka,ale poniewaz pozyczyla mi ja moja dobra znajoma i czytalam ja w jezyku holenderskim pt."Oom Oswald"(aby przy okazji utrwalic ten jezyk), to i tak uwazam,ze to dobry wybor,gdyz lubie poczucie humoru Roalda Dahla ;)

Luis | 2012-03-20

Spodziewałam się błyskotliwej literatury z wątkiem erotycznym, dostałam nudną, wręcz nijaką lekturę o bezideowym facecie, którego życie krąży wokół wymyślania sposobów na zdobywanie kolejnych kobiet. Żeby jeszcze z polotem! Nic podobnego. Topór, młot, taboret i kwadrat w jednym! Jedyną zaletą tej książki jest to, że jest krótka, więc nie trzeba się zbyt długo męczyć nad wypocinami podstarzałego erotomana o wyobraźni tablicy korkowej.

weronika_ch | 2011-04-05
Przeczytana: 05 kwietnia 2011

Szybko się czyta i przy niektórych wątkach naprawdę się uśmiałam! myślałam, że to będzie typowe 'książkowe porno', jednak moje przypuszczenia były błędne. Warte przeczytania, nawet dla samej rozrywki! :))

Ola | 2014-07-07

103. rocznica
  • Katarzyna Berenika Miszczuk
    26. rocznica
    urodzin
    - Latanie... jest jak pierwsza miłość. Jak zakochanie. Nie umiałem znaleźć porównania, dopóki cię nie spotkałem.
  • Stefan Darda
    42. rocznica
    urodzin
    W towarzystwie przyjaciela nie istnieje coś takiego jak niezręczna cisza.
  • Stefania Grodzieńska
    100. rocznica
    urodzin
    I wszystko byłoby pięknie, gdybym nie zauważyła skrzywienia na twarzach moich czytelników. Zdaje się, że Wam się to opowiadanie nie podoba... A, przepraszam, co Państwo w tej chwili robią? Przepraszam za wyrażenie, byczą się Państwo, tak? Opowiadania satyryczne się czyta, tak? Znamy takich, co mają... pokaż więcej
  • Walter Kirn
    52. rocznica
    urodzin
    Szybkie przyjaźnie to nie jedyne, jakie zawieram, ale najlepsze. Bo ci ludzie znają życie dużo lepiej niż moi bliscy.
  • Frederik Pohl
    1. rocznica
    śmierci
    może dojrzałość polega na tym, że chce się tego, czego się samemu chce, a nie tego, co inni ci każą chcieć
  • Stanisław Grochowiak
    38. rocznica
    śmierci
    Wolność dla wszystkich. Giniemy za wolność. Najwyższą wartość człowieka jest wolność.Chyba tylko wrodzone poczucie złego smaku pozwoliło ludzkości na aż tak natrętne nadużywanie nic nie znaczącego liczmanu. Dodajmy do tego, że w imię tejśce wolności, owszem, więziono, gilotynowano i brano w jasyr ca... pokaż więcej
  • Viktor E. Frankl
    17. rocznica
    śmierci
    To, że jako istoty ludzkie jesteśmy wyjątkowi i jedyni w swoim rodzaju, wyróżnia nas spośród innych, nadając sens naszej egzystencji i wpływając w jednakowy sposób na naszą pracę twórczą, jak i na naszą zdolność do miłości. Kiedy uświadomimy sobie, że nie da się zastąpić jednego człowieka drugim, ro... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku