Okładka książki Wuj Oswald

Wuj Oswald

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klasyka Humoreski Erotycznej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
Boopoland
5,9 (31 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Bohaterem książki jest postać, która już wcześniej pojawiła się w dwóch opowiadaniach Dahla.

źródło opisu: opis autorski

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników
Agnieszka | 2012-02-10

Fajna ksiazka pelna humoru i... erotyki. Jesli chodzi o mnie,to cos nowego,gdyz nie czytam ksiazek zawierajacych takie tematy jak... erotyka,ale poniewaz pozyczyla mi ja moja dobra znajoma i czytalam ja w jezyku holenderskim pt."Oom Oswald"(aby przy okazji utrwalic ten jezyk), to i tak uwazam,ze to dobry wybor,gdyz lubie poczucie humoru Roalda Dahla ;)

Luis | 2012-03-20

Spodziewałam się błyskotliwej literatury z wątkiem erotycznym, dostałam nudną, wręcz nijaką lekturę o bezideowym facecie, którego życie krąży wokół wymyślania sposobów na zdobywanie kolejnych kobiet. Żeby jeszcze z polotem! Nic podobnego. Topór, młot, taboret i kwadrat w jednym! Jedyną zaletą tej książki jest to, że jest krótka, więc nie trzeba się zbyt długo męczyć nad wypocinami podstarzałego erotomana o wyobraźni tablicy korkowej.

weronika_ch | 2011-04-05
Przeczytana: 05 kwietnia 2011

Szybko się czyta i przy niektórych wątkach naprawdę się uśmiałam! myślałam, że to będzie typowe 'książkowe porno', jednak moje przypuszczenia były błędne. Warte przeczytania, nawet dla samej rozrywki! :))

leszkols | 2014-09-22

Kalendarium literackie
  • Henry Hazlitt
    120. rocznica
    urodzin
    Sztuka ekonomii polega na tym, by spoglądać nie tylko a bezpośrednie, ale i na odległe skutki danego działania czy programu; by śledzić nie tylko konsekwencje, jakie dany program ma dla jednej grupy, ale jakie przynosi wszystkim.
  • Arkady Fiedler
    120. rocznica
    urodzin
    Bo serce, polskie serce to dziwna rzecz : może włóczyć się po całym świecie, może upadać na rozdrożach, uzbrajać się w pancerz zapomnienia, może upajać się blaskiem obcego nieba - aż oto znienacka i chytrze zgotuje sobie samemu podstęp i wpadnie we własną sieć .
  • Alberto Moravia
    107. rocznica
    urodzin
    Każdy wybiera sobie raj, który jest piekłem dla innych.
  • Jonasz Kofta
    Trzeba marzyć
  • William Blake
    257. rocznica
    urodzin
    Nie próbuj mówić o miłości,
    Bo ona w słowach się nie mieści.
    Jest jak wiatr: cichy, niewidzialny,
    Co tylko czasem zaszeleści.
  • Stefan Zweig
    133. rocznica
    urodzin
    Jakże tu żyć z czułym sercem na takim świecie.
  • Claude Lévi-Strauss
    46. rocznica
  • Stanisław Wyspiański
    107. rocznica
    Miałeś, chamie, złoty róg,
    miałeś, chamie, czapkę z piór:
    czapkę wicher niesie,
    róg huka po lesie,