Okładka książki Wuj Oswald

Wuj Oswald

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klasyka Humoreski Erotycznej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
Boopoland
5,9 (31 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Bohaterem książki jest postać, która już wcześniej pojawiła się w dwóch opowiadaniach Dahla.

źródło opisu: opis autorski

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników
Agnieszka | 2012-02-10

Fajna ksiazka pelna humoru i... erotyki. Jesli chodzi o mnie,to cos nowego,gdyz nie czytam ksiazek zawierajacych takie tematy jak... erotyka,ale poniewaz pozyczyla mi ja moja dobra znajoma i czytalam ja w jezyku holenderskim pt."Oom Oswald"(aby przy okazji utrwalic ten jezyk), to i tak uwazam,ze to dobry wybor,gdyz lubie poczucie humoru Roalda Dahla ;)

Luis | 2012-03-20

Spodziewałam się błyskotliwej literatury z wątkiem erotycznym, dostałam nudną, wręcz nijaką lekturę o bezideowym facecie, którego życie krąży wokół wymyślania sposobów na zdobywanie kolejnych kobiet. Żeby jeszcze z polotem! Nic podobnego. Topór, młot, taboret i kwadrat w jednym! Jedyną zaletą tej książki jest to, że jest krótka, więc nie trzeba się zbyt długo męczyć nad wypocinami podstarzałego erotomana o wyobraźni tablicy korkowej.

weronika_ch | 2011-04-05
Przeczytana: 05 kwietnia 2011

Szybko się czyta i przy niektórych wątkach naprawdę się uśmiałam! myślałam, że to będzie typowe 'książkowe porno', jednak moje przypuszczenia były błędne. Warte przeczytania, nawet dla samej rozrywki! :))

leszkols | 2014-09-22

Kalendarium literackie
  • Ena Lucia Portela
    42. rocznica
    urodzin
    Ćwiczyła na przyszłość, żeby jak najlepiej wykonywać zawód, który wybrała. - Aktorka? - zapytała Yadelis. - Tajna agentka? - zapytałam ja. Nie, nic z tych rzeczy. Aktorki i tajne agentki odtwarzają scenariusze napisane przez innych. Ona chciała tworzyć swoje własne scenariusze, snuć swoje własne kła... pokaż więcej
  • Eleanor Hodgeman Porter
    146. rocznica
    urodzin
    Widzisz, chciałam mieć lalkę i tatuś o nią poprosił, ale kiedy nadesłano zebrane dary, nie było w nich ani jednej lalki, tylko małe, drewniane inwalidzkie kule. I wtedy to się zaczęło.[...] Należy we wszystkim zawsze dojrzeć jakąś dobrą stronę i cieszyć się z niej, obojętnie jaką. I graliśmy w to od... pokaż więcej
  • Tomasz Lew Leśniak
    37. rocznica
  • Brandon Sanderson
    39. rocznica
    urodzin
    Życie ponad śmiercią. Siła ponad słabością. Podróż ponad celem.
  • Jean-Louis Fournier
    76. rocznica
    urodzin
    Nie ma nic trudniejszego, jak zrobić coś, co jest niepodobne do niczego.
  • Paolo Giordano
    32. rocznica
    urodzin
    Już się nauczył, że wyborów dokonuje się w kilka sekund, a ich skutków doświadcza się przez resztę życia.
  • Richard Hammond
    45. rocznica
  • Jean Genet
    104. rocznica
    urodzin
    Ciotki to wielkie immoralistki.
  • Emily Jane Brontë
    166. rocznica
  • Virginia Cleo Andrews
    28. rocznica
    śmierci
    Miłość nie zawsze przychodzi, kiedy się tego chce. Czasami się po prostu przydarza mimo naszej woli".
  • Frans Gunnar Bengtsson
    60. rocznica
    śmierci
    Dać mężczyźnie miecz, to jak dać kobiecie zwierciadło. Nie mają już wtedy oczu dla niczego innego.
  • Ned Vizzini
    1. rocznica
    śmierci
    - Jeśli teraz wyjdziecie, Gilliam pozwoli wam dołączyć do załogi, ahoj! Przeżyjecie wspaniałe morskie przygody!
    - Przygody? - krzyknął Brendan. - Przestrzeliłeś mi ucho, koleś!
    - Wybacz - powiedział Gilliam. - Jeśli to jakieś pocieszenie, w zeszłym roku straciłem pośladek!

Znajdź nas na Facebooku