Przeboje światowej kuchni. 101 przepisów

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7255-360-2
kulinaria, przepisy
Beata

Kolejny tomik znanej serii kulinarnej to zbiór najpopularniejszych i najbardziej znanych potraw na świecie. Znajdziecie w nim Państwo przepisy na dania kuchni śródziemnomorskich oraz wschodnich, a wśród nich bardzo smaczne carpaccio włoskie, pilaw po uzbecku i zielony placek australijski. Rozdzia ... Rozdziale o ciastach i deserach na pewno zainspiruje do wykonania w domowych warunkach takich smakołyków jak deser karmelowy, clafoutis z wiśni czy też bardzo łatwej w przyrządzeniu sałatki owocowej - macedoine.

hagne | 2016-05-13
Na półkach: Kulinaria, Posiadam, Przeczytane