Kuchnia na każdą kieszeń. Zupy, dania główne, desery

Wydawnictwo: Świat Książki
978-83-7799-423-8
kuchnia, przepisy, tanie gotowanie
Anita

Smacznie, pożywnie, ciekawie, a przy tym tanio. Od zup do deserów. Wyborne przepisy dla tych, którzy nie chcą albo nie mogą wydawać dużo pieniędzy na jedzenie. Jak zrobić obiad na trzy dni z podobnych składników tak, by każdego dnia było to coś innego? To nie jest takie trudne, nasze babcie nie miały z tym żadnego problemu. Najważniejsze to nauczyć się dobrze gospodarować produktami i przyrządzać z nich takie pyszności jak np.: parzybroda, zapiekanka kapuściano-ziemniaczana, marchew w sosie serowym, pomidory faszerowane na sposób wschodni, sałatka z papryki po francusku, zupa gulaszowa lub zupa z brukselki, deser karmelowy czy tort jogurtowo-owocowy.

źródło opisu: weltbild.pl

źródło okładki: www.swiatksiazki.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!