Kuchnia Dalekiego Wschodu

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7255-240-1
kuchnia, Daleki Wchód, azjatycka
Barbara

Autorka, z pochodzenia Japonka, już od 10 lat mieszka w Polsce. W swojej książeczce przedstawia 105 przepisów na potrawy kuchni wschodniej (nie tylko japońskiej, lecz także chińskiej i koreańskiej). Znajdziecie w niej Państwo dania łatwe do wykonania, takie jak "Zupa zakrapiana jajkiem", i nieco trudniejsze, np. "Sakiewki gotowane na parze". Cechą wspólną wszystkich potraw proponowanych przez Mayumi Ishii i ich wielką zaletą jest krótkotrwała obróbka termiczna.

książek: 2023
takisobiejac | 2018-04-09