Szatański spisek

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Puzzle for fiends
83-85318-94-1
powieść,

Peter Duluth, znany producent teatralny, odwozi swoją żonę Iris na lotnisko i w tym momencie całe jego dotychczasowe życie... się urywa. Kolejny obraz, jaki rejestruje świadomość, to on sam leżący w gipsie, w obcym domu z grupą nieznanych mu osób opiekujących się nim i nazywającym go... Gorodonem! Ze słów tajemniczych domowników wynika, iż sytuacja ta jest efektem rzekomego wypadku samochodowego, a on sam z każdą chwilą coraz bardziej uświadamia sobie, że został wplątany w piekielną aferę, z której nie ma szans wyjść cało.

źródło okładki: http://empikmedia.pl/c/szatanski-spisek-bprod57269636.jpg

Athoualia | 2016-10-25
Przeczytana: 25 października 2016

Niestety nie była lepsza niż ostatnie części (a jest to piąta przygoda z Peterem Duluthem w roli głównej). Na pewno w tej całej aferze zabrakło mi Iris, ona na pewno rozwikłałaby tą zagadkę szybciej!
Zdziwiło mnie też to, że jednym ciosem można pozbawić kogoś pamięci - trochę nielogiczne, ale fantazja mogła ponieść autora, a ja, nawet nie marudząc, dopuściłam do siebie taką możliwość ;)
Polecam, ale tylko po przeczytaniu poprzednich perypetii głównych bohaterów.

eMM | 2016-05-01
Kaczencja | 2016-01-30