Mors ultima ratio

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kryminał". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
piotrex

Fragment: "- Larose był żonaty? Nic mi o tym nie powiedział - przerwał policjant. - Nic dziwnego. Żona opuściła go, gdy Paul zrobił z niego złodzieja. On to bardzo przeżył. - Czy wiadomo gdzie Margaret przebywa obecnie? - zapytał West. - Chyba w stolicy. Po przeprowadzeniu rozwodu wyszła powtórnie za mąż - wyjaśnił Norman. - A czy w tym albumie mogło być coś takiego na czym komuś mogło bardzo...

Fragment:
"- Larose był żonaty? Nic mi o tym nie powiedział - przerwał policjant.
- Czy wiadomo gdzie Margaret przebywa obecnie? - zapytał West.
- A czy w tym albumie mogło być coś takiego na czym komuś mogło bardzo zależeć?
- Nie rozumiem pana, poruczniku?
- Może było jakieś zdjęcie czy zdjęcia, które kogoś kompromitowały? - wyjaśnił policjant.
- Skądże znowu. Ot, po prostu zwykłe pamiątkowe fotografie z uroczystości szkolnych. Jakieś bale, wycieczki do stolicy, grzybobranie, przedstawienia teatralne, nierozłączne pary... Przez chwilę Norman zamyślił się, co zwróciło uwagę Westa."

aklerre | 2011-10-18

Całkiem niezła, polecam.