Platynowa jaszczurka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kryminał". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
piotrex

Fragment: Cepryński, zmierzając do komendy, myślał o wczorajszej rozmowie z gosposią Niekraszów. Może więc Niekraszowa miała przy sobie jakąś szczególnie wartościową rzecz, dajmy na to klejnot lub artystyczną miniaturę? Takie rzeczy nie mają teraz ceny na zachodzie. Ktoś się na to połakomił. Ale dlaczego zabił? Dlatego, że Niekraszowa go znała. A zatem był to ktoś z jej środowiska, w każdym...

Fragment:
Cepryński, zmierzając do komendy, myślał o wczorajszej rozmowie z gosposią Niekraszów. Może więc Niekraszowa miała przy sobie jakąś szczególnie wartościową rzecz, dajmy na to klejnot lub artystyczną miniaturę? Takie rzeczy nie mają teraz ceny na zachodzie. Ktoś się na to połakomił. Ale dlaczego zabił? Dlatego, że Niekraszowa go znała. A zatem był to ktoś z jej środowiska, w każdym razie ktoś, z kim się stykała.
"Muszę spotkać się jeszcze raz z Tarkowską - postanowił - może coś będzie wiedziała".

juryca | 2013-12-09
Przeczytana: 09 grudnia 2013

Jednak kryminały z czasów PRL mają swój niepowtarzalny urok i warto do nich wracać.Ciekawy wątek kryminalny z błyskotliwym zakończeniem.

mbonia | 2016-08-15
jamczyk | 2016-01-04