Śmierć i dziewczyna

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Death and the maiden
porucznik, zwłoki, śmierć
Edyta

Grace Hough nie zdradziła koleżankom z college'u w Wentworth, kim jest ten nieznajomy. Nawet współlokatorce - Lee Lovering. Kiedy policja wyławia zwłoki Grace z pobliskiej rzeki, porucznik Trant czuje, że Lee sporo jednak wie o całej sprawie. I wyraźnie kogoś kryje przed nim. Lee powiedziałaby mu, świadkiem jakich wydarzeń była w ciągu ostatnich godzin życia Grace, ale z przerażeniem odkrywa, że wtedy mroczne sprawy z przeszłości kilku osób mogą i jej przynieść... śmierć.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca

betina360 | 2015-10-22
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 22 października 2015

Tajemnicze listy a pozniej zwloki mlodej dziewczyny w rzece znalezione przez policje. Zagadka kryminalna ktora nie jest ani troche oczywista gdyz wychodza coraz to nowe fakty. Ksiazka trzyma w napieciu do samego konca i zaskakuje.

Athoualia | 2017-01-03
Przeczytana: 03 stycznia 2017

Lektura była warta poświęcenia kilku godzin cennego czasu. Jestem przyzwyczajona do historii kryminalnych państwa Duluth, a ta książka była niezłą odskocznią. Akcja dzieje się wśród młodzieży, zagadka kryminalna jest zawiła i nieobliczalna - jak to w powieściach Quentina bywa często.

Honiaa | 2014-01-06
Na półkach: Przeczytane, Biblioteka
Przeczytana: 05 stycznia 2014

Bardzo fajna książka. Szybko się czyta i jest kilka zaskakujących momentów. Na pewno nie spodziewałam się takiego zakończenia. Pewnie jak większość osób które przeczytały tę książkę. :)

książek: 1926
Vinga | 2016-11-26